Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

wszystko dla zdrowia

Soczewki kontaktowe - cena

Musimy jednak pamiętać, że noszenie soczewek wymaga specjalnej pielęgnacji. Aby zapewnić sobie komfort noszenia, trzeba stosować płyny pielęgnacyjne do soczewek przeznaczone oraz krople do oczu. Specjalna receptura, jaką mają płyny pielęgnacyjne do soczewek, zapewnia optymalne efekty pielęgnacyjne. Ceny soczewek u nas są zawsze przyjazne Klientowi!

Avenir Medical

ul. Centralna 24, 52-114 Wrocław, woj. dolnośląskie
Telefon: 71 323-03-30
http://www.twojesoczewki.com
Sprzęt medyczny Warszawa

Szukasz profesjonalnego sprzętu medycznego na terenie Warszawy? Interesuje Cię tylko najwyższej jakości sprzęt medyczny? Warszawa jest miejscem Twojego zamieszkania? W takim razie zachęcamy do odwiedzin naszej siedziby. W ofercie posiadamy wiele urządzeń medycznych, produkty farmaceutyczne i kosmetyczne.

Johnson & Johnson Poland Spółka z o.o.

Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 237-80-00
http://www.jnjpoland.pl
S.TOM - dentysta na Mokotowie

Jeśli szukasz dobrych specjalistów z zakresu stomatologii w stolicy, dentysta na Mokotowie w gabinecie S.TOM jest do Twojej dyspozycji. Nasz nowoczesny gabinet stomatologiczny oferuje Państwu szereg usług z zakresu stomatologii i ortodoncji, abyście mogli cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem przez długie lata. Ponadto nasi najlepsi dentyści, protetycy, ortodonci zapewnią Ci profesjonalną obsługę oraz poradę. Serdecznie zapraszamy.

Gabinet Stomatologiczny S.TOM Tomasz Falkowski i Partnerzy Spółka Partnerska

Wiktorska 8 lok. 2, 02-587 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 849-44-71
http://www.s-tom.pl
Implanty - Prima-Dent

Planując implanty zębów, warto zapoznać się z ofertą naszego centrum stomatologicznego, którego siedzibą jest Warszawa. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, co zapewnia bezbolesne i sprawne przeprowadzenie zabiegu. Metody, których używamy do implantacji, są polecane przez renomowanych specjalistów z dziedziny implantologii.

Prima-Dent

Grójecka 77, 02-094 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 48 228-24-3086
http://www.primadent.com.pl
2012 www.cm.net.pl ©