Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

wszystko dla zdrowia

półmaski filtrujące

Jesteśmy hurtownią, która działa na rynku od wielu lat. Asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje także odzież BHP, która spełnia wymogi prawa polskiego oraz unijnego. Dbamy o bezpieczeństwo pracowników naszych Klientów, sprzedając między innymi półmaski filtrujące, kombinezony oraz rękawice ochronne.

Sintac Polska

Armii Krajowej 86, 05-075 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 812-62-54
http://sintac.pl
Preparaty witaminowo mineralne

Główną działalnością naszej firmy jest produkcja i sprzedaż suplementów diety, wspomagających organizm ludzki w dostarczaniu niezbędnych składników odżywczych. Polecamy preparaty witaminowo-mineralne, uzupełniające niedobory poszczególnych mikro- i makroelementów. Oprócz tego proponujemy usługi dodatkowe, jak kapsułkowanie, blistrowanie czy konfekcjonowanie kapsułek.

Amilek

Warszawska 44, 05-300 Mińsk Mazowiecki, mazowieckie
Telefon: 25 758-64-67
http://amilek.pl
Dezynfekcja - dobre rady

Praca, zatłoczony tramwaj, publiczna toaleta - aż strach pomyśleć, z iloma bakteriami stykamy się każdego dnia. By zminimalizować ryzyko, warto zapamiętać trzy dobre rady przy dezynfekcji. Po pierwsze, często myj ręce, zwłaszcza po powrocie do domu. Po drugie, nie zapominaj o stopach - wilgoć w butach to raj dla bakterii. Po trzecie, nie zaniedbuj czyszczenia przedmiotów, których bez przerwy dotykasz! Na obudowie telefonu bakterie szaleją, a czy choć raz przetarłeś ją antybakteryjną ściereczką?

MEDISEPT Sp. z o. o.

Konopnica 159 c, 21-030 Motycz, lubelskie
Telefon: 81 535-22-22
http://prawdziwadezynfekcja.pl
Inhalatory domowe

Sklep oferuje urządzenia, które sprawdzają się w leczeniu osób zmagających się z chorobami układu oddechowego. Inhalatory domowe pozwalają podawać leki o każdej porze dnia i nocy oraz mogą być stosowane zarówno przez dorosłych, jak i przez małe dzieci, także dla noworodków, które nie wymusza stosowania maski tlenowej.

Omnibus Sprzęt Medyczny S.C.

Dankowo, Różana 2, 82-500 Kwidzyn, pomorskie
Telefon: 55 261-50-92
http://inhalatory.com.pl
Analiza wody

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się badaniem rzek, jezior czy strumieni pod kątem obecnych w nich elementów. Analiza wody przeprowadzana jest również cieczy pitnej w celu zweryfikowania czy nie zaszkodzi ona użytkownikom. Pełny zakres działań, jak i informacje dotyczące raportu można znaleźć na stronie internetowej.

TES Laboratorium Higieny Pracy Janusz Kuczewski

Al. Krakowska 110/114, 00-971 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 647-11-41
http://tes-lab.pl
Chirurgia dziecięca Białystok

W naszym gabinecie przeprowadzane są zabiegi obejmujące np. wnetrostwo, stulejkę, przepuklinę pachwinową, wodogłowie, dyskopatię, torbiel pajęczynówki, czy przedwczesne zrastanie się szwów czaszkowych, a także inne zabiegi, które obejmuje Chirurgia dziecięca. Pomoc medyczną świadczymy w naszym białostockim gabinecie.

Dr hab. n. med. Adam Hermanowicz

Kazimierza Pułaskiego 35, 15-337 Białystok, podlaskie
Telefon: 88 167-00-07
http://adamhermanowicz.pl
Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się dostarczaniem do placówek medycznych dedykowanego sprzętu, który ułatwia pielęgnację pacjentów ich opiekunom. Nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych dba, aby każdy element wyposażenia pozostawał łatwy w obsłudze, komfortowy, a zarazem w pełni estetyczny.

RentMedic Małgorzata Kozłowska

Kujawska 12, 85-031 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Telefon: 72 454-36-27
http://www.rentmedic.pl
Poradnia psychologiczna

Osoby, które zmagają się z problemami mentalnymi, mogą skorzystać z pomocy placówki, jaką jest poradnia psychologiczna. Świadczy ona wsparcie zarówno dorosłym oraz dzieciom. Dorośli mogą skorzystać z terapii indywidualnej i dla par, a dzieci z diagnozy logopedycznej lub takiej, która pozwoli na określenie, czy są one gotowe do nauki w szkole.

PrimoPsyche

Nabielaka 15/1a, 00-743 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 50 986-11-91
http://www.primopsyche.pl
Sprzęt rehabilitacyjny

Potrzebujesz skutecznej i profesjonalnej pomocy w leczeniu, wejdź na naszą stronę internetową. Sprzęt rehabilitacyjny, jaki oferujemy naszym klientom, jest najlepszy w swoim rodzaju. Jesteśmy pewni, że dzięki nam Twój powrót do zdrowia będzie szybki i efektywny. Gwarantujemy, że ta propozycja jest dla Ciebie idealna!

Express-Med Katarzyna Szymura

ks. Jana Pojdy 29, 44-213 Rybnik, śląskie
Telefon: 78 018-60-70
http://express-med.pl
Wynajem aparatów tlenowych

Wiele osób z cierpiących na trudności z oddychaniem, niewydolność krążenia lub bezdech senny potrzebuje specjalistycznego sprzętu, ale nie chce wydawać kilku tysięcy na zakup. Nasza firma prowadzi wynajem aparatów tlenowych. Z urządzeń można korzystać przez dowolny okres czasu, pobieramy comiesięczne opłaty.

Med-Studio

Wojciecha Korfantego 30A, 41-902 Bytom, śląskie
Telefon: 32 307-15-50
http://www.med-studio.pl
Kosmetyki trychologiczne

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego internetowego sklepu, który prowadzi sprzedaż wysokiej jakości preparatów do pielęgnacji włosów z linii trychologicznych. W naszym asortymencie znajdują się między innymi różnego typu kosmetyki trychologiczne. Dostarczają odżywcze związki do skóry głowy, co może pomóc w rozwiązaniu problemów z włosami.

Hair Pharma

Świętokrzyska 18, 00-052 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 69 094-95-94
http://www.hairpharma.pl
internetowy sklep zielarski

Specjalizująca się w sprzedaży detalicznej ekologicznych sypanek oraz artykułów spożywczych - firma prowadzi internetowy sklep zielarski. W jego asortymencie znajdziecie państwo szeroki wybór produktów jednorodnych, mieszanek oraz herbatek, nie zawierających sztucznych dodatków i dostępnych w konkurencyjnych cenach.

EkoHerba

Górna 19, 17-200 Hajnówka, podlaskie
Telefon: 50 135-75-47
http://ekoherba.pl
Sklep medyczny online

Choroba, kontuzja lub czasowa dysfunkcja organizmu może dopaść każdego z nas. Jeśli tak się stanie, konieczne może być zastosowanie specjalistycznego sprzętu. Sklep medyczny online oferuje asortyment, który pomoże w procesie rekonwalescencji i profilaktyki zdrowotnej. Dostępny u nas sprzęt może być nabyty zarówno przez placówki zdrowotne, jak i klientów prywatnych.

MICHAŁ NIEMIEC PROMOTION

Wojciecha Korfantego 30 A, 41-902 Bytom, śląskie
Telefon: 32 307-38-65
http://med-studio24.pl
odział położniczy Zabrze

Miejski szpital w Zabrzu ma oddział położniczy i ginekologiczny z porodówką. Przyjmuje pacjentki w ramach Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka na patologię ciąży, ginekologię onkologiczną, a także na endokrynologię ginekologiczną. Przy szpitalu działa centrum edukacji okołoporodowej, w ramach której przeprowadzane są kusy szkoły rodzenia.

Szpital Miejski Sp. z o.o. w Zabrzu

Zamkowa 4, 41-803 Zabrze, śląskie
Telefon: 32 277-61-00
http://www.szpitalzabrze.pl
Przezczaszkowa stymulacja prądem stałym

Mikropolaryzacja mózgu jest jedną z usług naszego centrum. Przezczaszkowa stymulacja prądem stałym odbywa się za pomocą przymocowania do głowy elektrod (anody i kontody), które wytwarzają pole elektryczne. Jedna z nich ma ładunek dodatni, a druga ujemny. Stosuje się co najmniej dziesięć sesji w zależności od zaburzeń.

Zachodniopomorskie Centrum Neuroterapii

3 Maja 25-27, 70-215 Szczecin, zachodniopomorskie
Telefon: 50 352-69-07
http://centrumneuroterapii.pl
mieszanki terapeutyczne

Wiele chorób, a także stanów pochorobowych można leczyć oraz wspierać w regeneracji poprzez użycie naturalnych składników. Zielarnia Zdrowia to sklep zielarski, który w swojej ofercie posiada między innymi produkt sprzyjający leczeniu dróg oddechowych. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą zielarni - suplementy diety, herbaty ziołowe, olejki eteryczne i wiele innych.

Zielarnia Zdrowia

Warszawska 17, 96-500 Sochaczew, mazowieckie
Telefon: 57 231-59-83
http://zielarniazdrowia.pl
produkty bezglutenowe

W naszym sklepie można nabyć zdrową żywność. Oferujemy produkty bezglutenowe dla dzieci i dorosłych. Przygotowaliśmy kasze, oleje, przeciery owocowe i warzywne, aromaty do ciast. Nie brakuje również kaw, herbat i mieszanek ziołowych do zaparzania aromatycznych naparów. Mamy również wybór słodyczy bez dodatku mąki pszennej.

CH Skorosze

Składkowskiego 4, 02-497 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 53 512-10-00
http://spizarniazdrowia.com
Gumy treningowe

Jesteśmy dystrybutorem sprzętu sportowego. U nas zaopatrzysz się różnorodne akcesoria do uprawiania fitnessu. Oferujemy m.in. taśmy i gumy treningowe. Sprawdzają się jako gadżet urozmaicający zajęcia z pilatesu czy jogi. Są niezbędnym wyposażeniem siłowni lub gabinetu specjalizującego się w rekonwalescencji pourazowej.

Phoenix Fitness

Żwirki i Wigury 10D, 32-050 Skawina, małopolskie
Telefon: 78 926-98-90
http://4everfit.pl
Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Aby usprawnić pacjentom powrót do zdrowia lub podwyższyć komfort ich codziennego funkcjonowania, wynajmujemy specjalistyczny sprzęt medyczny. Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych, materacy przeciwodleżynowych, podnośników, krzeseł toaletowych, wózków, balkoników i chodzików działa na terenie powiatu bydgoskiego i okolicznych miasteczek.

Destini Group Sp. z o.o. Sp. k.

Obornicka 52, 62-002 Złotniki, wielkopolskie
Telefon: 79 066-54-45
http://destinicare.pl
Torba zestaw PSP R1

Dostarczamy sprzęt niezbędny straży pożarnej oraz służbom ratowniczym w wykonywaniu codziennych czynności. Nasza torba - zestaw PSP R1 zgodny z najnowszymi regulacjami prawnymi w tym zakresie - została kompleksowo wyposażona we wszystkie potrzebne elementy. Butle tlenowe, kołnierze szyjne, bandaże, opaski i wiele, wiele więcej!

EMERMED

Kryształowa 33A, 01-356 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 864-17-60
http://www.sklepratowniczy.pl
Leczenie bólów kręgosłupa

Nasza klinika, zajmuje się prowadzenie rehabilitacji. Świadczymy pomoc pacjentom w zakresie leczenia bólów kręgosłupa. Jedną z terapii, która wchodzi w zakres naszych działań, jest klawiterapia. Opiera się ona na stymulacji konkretnych punktów i stref biologicznie czynnych, jakie znajdują się na ciele pacjenta.

Reha-Med Gabinet Rehabilitacji

Mokra 6, 97-500 Radomsko, łódzkie
Telefon: 78 006-61-70
http://www.rehabilitacja-radomsko.pl
Obuwie piłkarskie

Na naszej stronie internetowej znajdziesz profesjonalne obuwie piłkarskie. Asortyment naszego sklepu online obejmuje szeroki wybór tak zwanych korków zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Nasze buty treningowe występuję u nas w wielu kolorach i rozmiarach. Postaw na stabilne korki do gry profesjonalnej i amatorskiej.

Trusport.pl

Jaworowa 3/7, 41-300 Dąbrowa Górnicza, śląskie
Telefon: 53 450-67-57
http://trusport.pl
koncentrator tlenu wypożyczalnia

Urządzeniem niezbędnym w opiece nad osobą chorującą na POChP czy mukowiscydozę jest koncentrator tlenu. Nasz wypożyczalnia oferuje udostępnianie aparatów na atrakcyjnych warunkach finansowania. Sprzęt jest prosty w obsłudze i może być wykorzystywany w warunkach domowych. Dzięki temu chory może przebywać w domu bez konieczności hospitalizacji. Oferujemy najlepsze rozwiązania na rynku, rekomendowane przez ekspertów od chorób układu oddechowego.

BeataMED

Brzozowicka 110D, 42-500 Będzin, śląskie
Telefon: 60 440-92-31
http://www.beatamed.pl
Elektroterapia

Świadczone przez nas usługi dotyczą wykorzystywania urządzenia zwanego Healy. Elektroterapia, którą stosujemy przeprowadzana jest za pomocą m.in. bransoletek nadgarstkowych, przez które przepływają mikroprądy. Oferujemy również aplikację, zapewniającą stałe kontrolowanie częstotliwości programu odpowiedzialnego za ten proces.

Edusol sp. z o.o.

Krótka 3/215, 42-202 Częstochowa, śląskie
Telefon: 53 637-00-01
http://healyfrequencies.pl
przychodnia Kraków

Zakres świadczeń naszych poradni specjalistycznych obejmuje m.in. leczenie schorzeń układu nerwowego, rehabilitację chorób narządu ruchu, korekcję wad postawy, uroginekologię oraz krioterapię. Nasza przychodnia w Krakowie oferuje ponadto możliwość zaszczepienia się przeciwko COVID-19 czy wykonania badań RTG/USG.

Centrum Medyczno-Diagnostyczne Prima-Med

Cieszyńska 16, 30-015 Kraków, małopolskie
Telefon: 12 347-84-00
http://prima-med.info
2012 www.cm.net.pl ©