Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

wszystko dla zdrowia

półmaski filtrujące

Jesteśmy hurtownią, która działa na rynku od wielu lat. Asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje także odzież BHP, która spełnia wymogi prawa polskiego oraz unijnego. Dbamy o bezpieczeństwo pracowników naszych Klientów, sprzedając między innymi półmaski filtrujące, kombinezony oraz rękawice ochronne.

Sintac Polska

Armii Krajowej 86, 05-075 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 812-62-54
http://sintac.pl
Inhalatory domowe

Sklep oferuje urządzenia, które sprawdzają się w leczeniu osób zmagających się z chorobami układu oddechowego. Inhalatory domowe pozwalają podawać leki o każdej porze dnia i nocy oraz mogą być stosowane zarówno przez dorosłych, jak i przez małe dzieci, także dla noworodków, które nie wymusza stosowania maski tlenowej.

Omnibus Sprzęt Medyczny S.C.

Dankowo, Różana 2, 82-500 Kwidzyn, pomorskie
Telefon: 55 261-50-92
http://inhalatory.com.pl
Analiza wody

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się badaniem rzek, jezior czy strumieni pod kątem obecnych w nich elementów. Analiza wody przeprowadzana jest również cieczy pitnej w celu zweryfikowania czy nie zaszkodzi ona użytkownikom. Pełny zakres działań, jak i informacje dotyczące raportu można znaleźć na stronie internetowej.

TES Laboratorium Higieny Pracy Janusz Kuczewski

Al. Krakowska 110/114, 00-971 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 647-11-41
http://tes-lab.pl
Chirurgia dziecięca Białystok

W naszym gabinecie przeprowadzane są zabiegi obejmujące np. wnetrostwo, stulejkę, przepuklinę pachwinową, wodogłowie, dyskopatię, torbiel pajęczynówki, czy przedwczesne zrastanie się szwów czaszkowych, a także inne zabiegi, które obejmuje Chirurgia dziecięca. Pomoc medyczną świadczymy w naszym białostockim gabinecie.

Dr hab. n. med. Adam Hermanowicz

Kazimierza Pułaskiego 35, 15-337 Białystok, podlaskie
Telefon: 88 167-00-07
http://adamhermanowicz.pl
Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się dostarczaniem do placówek medycznych dedykowanego sprzętu, który ułatwia pielęgnację pacjentów ich opiekunom. Nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych dba, aby każdy element wyposażenia pozostawał łatwy w obsłudze, komfortowy, a zarazem w pełni estetyczny.

RentMedic Małgorzata Kozłowska

Kujawska 12, 85-031 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Telefon: 72 454-36-27
http://www.rentmedic.pl
Sprzęt rehabilitacyjny

Potrzebujesz skutecznej i profesjonalnej pomocy w leczeniu, wejdź na naszą stronę internetową. Sprzęt rehabilitacyjny, jaki oferujemy naszym klientom, jest najlepszy w swoim rodzaju. Jesteśmy pewni, że dzięki nam Twój powrót do zdrowia będzie szybki i efektywny. Gwarantujemy, że ta propozycja jest dla Ciebie idealna!

Express-Med Katarzyna Szymura

Alojzego Szewczyka 34, 44-213 Rybnik, śląskie
Telefon: 78 018-60-70
http://express-med.pl
Wynajem aparatów tlenowych

Wiele osób z cierpiących na trudności z oddychaniem, niewydolność krążenia lub bezdech senny potrzebuje specjalistycznego sprzętu, ale nie chce wydawać kilku tysięcy na zakup. Nasza firma prowadzi wynajem aparatów tlenowych. Z urządzeń można korzystać przez dowolny okres czasu, pobieramy comiesięczne opłaty.

Med-Studio

Wojciecha Korfantego 30A, 41-902 Bytom, śląskie
Telefon: 32 307-15-50
http://www.med-studio.pl
Kosmetyki trychologiczne

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego internetowego sklepu, który prowadzi sprzedaż wysokiej jakości preparatów do pielęgnacji włosów z linii trychologicznych. W naszym asortymencie znajdują się między innymi różnego typu kosmetyki trychologiczne. Dostarczają odżywcze związki do skóry głowy, co może pomóc w rozwiązaniu problemów z włosami.

Hair Pharma

Świętokrzyska 18, 00-052 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 69 094-95-94
http://www.hairpharma.pl
internetowy sklep zielarski

Specjalizująca się w sprzedaży detalicznej ekologicznych sypanek oraz artykułów spożywczych - firma prowadzi internetowy sklep zielarski. W jego asortymencie znajdziecie państwo szeroki wybór produktów jednorodnych, mieszanek oraz herbatek, nie zawierających sztucznych dodatków i dostępnych w konkurencyjnych cenach.

EkoHerba

Warszawska 99, 17-200 Hajnówka, podlaskie
Telefon: 50 135-75-47
http://ekoherba.pl
Sklep medyczny online

Choroba, kontuzja lub czasowa dysfunkcja organizmu może dopaść każdego z nas. Jeśli tak się stanie, konieczne może być zastosowanie specjalistycznego sprzętu. Sklep medyczny online oferuje asortyment, który pomoże w procesie rekonwalescencji i profilaktyki zdrowotnej. Dostępny u nas sprzęt może być nabyty zarówno przez placówki zdrowotne, jak i klientów prywatnych.

MICHAŁ NIEMIEC PROMOTION

Wojciecha Korfantego 30 A, 41-902 Bytom, śląskie
Telefon: 32 307-38-65
http://med-studio24.pl
mieszanki terapeutyczne

Wiele chorób, a także stanów pochorobowych można leczyć oraz wspierać w regeneracji poprzez użycie naturalnych składników. Zielarnia Zdrowia to sklep zielarski, który w swojej ofercie posiada między innymi produkt sprzyjający leczeniu dróg oddechowych. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą zielarni - suplementy diety, herbaty ziołowe, olejki eteryczne i wiele innych.

Zielarnia Zdrowia

Warszawska 17, 96-500 Sochaczew, mazowieckie
Telefon: 57 231-59-83
http://zielarniazdrowia.pl
Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Aby usprawnić pacjentom powrót do zdrowia lub podwyższyć komfort ich codziennego funkcjonowania, wynajmujemy specjalistyczny sprzęt medyczny. Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych, materacy przeciwodleżynowych, podnośników, krzeseł toaletowych, wózków, balkoników i chodzików działa na terenie powiatu bydgoskiego i okolicznych miasteczek.

Destini Group Sp. z o.o. Sp. k.

Obornicka 52, 62-002 Złotniki, wielkopolskie
Telefon: 79 066-54-45
http://destinicare.pl
koncentrator tlenu wypożyczalnia

Urządzeniem niezbędnym w opiece nad osobą chorującą na POChP czy mukowiscydozę jest koncentrator tlenu. Nasz wypożyczalnia oferuje udostępnianie aparatów na atrakcyjnych warunkach finansowania. Sprzęt jest prosty w obsłudze i może być wykorzystywany w warunkach domowych. Dzięki temu chory może przebywać w domu bez konieczności hospitalizacji. Oferujemy najlepsze rozwiązania na rynku, rekomendowane przez ekspertów od chorób układu oddechowego.

BeataMED

Brzozowicka 110D, 42-500 Będzin, śląskie
Telefon: 60 440-92-31
http://www.beatamed.pl
przychodnia Kraków

Zakres świadczeń naszych poradni specjalistycznych obejmuje m.in. leczenie schorzeń układu nerwowego, rehabilitację chorób narządu ruchu, korekcję wad postawy, uroginekologię oraz krioterapię. Nasza przychodnia w Krakowie oferuje ponadto możliwość zaszczepienia się przeciwko COVID-19 czy wykonania badań RTG/USG.

Centrum Medyczno-Diagnostyczne Prima-Med

Cieszyńska 16, 30-015 Kraków, małopolskie
Telefon: 12 347-84-00
http://prima-med.info
chirurgia kolana

Bardzo często podczas sportu urazom ulegają stawy skokowe. W naszej poradnii medycny sportowej świadczymy pomoc między innymi w obszarze chirugii kolana. Prowadzimy zaawansowane operacje, mające na celu przywócenie pajcentowi sprawności fizycznej. Poza tym działamy w zakresie ortopedii i traumatologii.

Dr. n. med Marcin Ziółkowski

Przechodnia 2 lokal U7, 00-100 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 69 442-14-31
http://drziolkowski.pl
Zabezpieczenie medyczne imprez masowych

W przedsiębiorstwie Agamed Trans zajmujemy się zabezpieczaniem imprez masowych i dowozem pacjentów do placówek ochrony zdrowia na terenie całego kraju. Oferujemy transport medyczny w Warszawie i okolicach. Dowozimy chorych na dializy, zabiegi rehabilitacyjne, przewozimy pomiędzy placówkami klinicznymi itp.

Agamed Trans Sp. j.

Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 53 940-40-40
http://medycznytransport.pl
Centrum medyczne Wrocław

Specjalistyczna placówka oferuje usługi z zakresu badań neurologii dziecięcej, gastrologii dziecięcej, neurologopedii, reumatologii dziecięcej i innych. Wykorzystywane są w nim najnowsze metody, ponieważ placówka nadal się rozwija i rozszerza ofertę. Leczymy z poszanowaniem Praw Pacjenta, w miłej, komfortowej dla pacjenta atmosferze. Tworzymy zespół doświadczonych lekarzy różnych specjalności.

MedicArt Centrum Medyczne

Skarbowców 86, 53-025 Wrocław, dolnośląskie
Telefon: +4 871-72-94887
http://medicart.wroclaw.pl
soczewki comfilcon a

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szereg użytecznych akcesoriów i narzędzi, które pomagają uzyskiwać poprawny obraz w przypadku wad wzroku. Soczewki Comfilcon A to często wykorzystywane elementy, których zadaniem jest tymczasowa korekta uzyskiwanego obrazu. Stosowane mogą być przez osoby w każdym wieku.

Oko Spoko

Gen. Grota Roweckiego 63, 41-200 Sosnowiec, śląskie
Telefon: 60 902-74-59
http://www.okospoko.pl
2012 www.cm.net.pl ©