Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

wszystko dla zdrowia

Soczewki kontaktowe - cena

Musimy jednak pamiętać, że noszenie soczewek wymaga specjalnej pielęgnacji. Aby zapewnić sobie komfort noszenia, trzeba stosować płyny pielęgnacyjne do soczewek przeznaczone oraz krople do oczu. Specjalna receptura, jaką mają płyny pielęgnacyjne do soczewek, zapewnia optymalne efekty pielęgnacyjne. Ceny soczewek u nas są zawsze przyjazne Klientowi!

Avenir Medical

ul. Centralna 24, 52-114 Wrocław, woj. dolnośląskie
Telefon: 71 323-03-30
http://www.twojesoczewki.com
Implanty - Prima-Dent

Planując implanty zębów, warto zapoznać się z ofertą naszego centrum stomatologicznego, którego siedzibą jest Warszawa. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, co zapewnia bezbolesne i sprawne przeprowadzenie zabiegu. Metody, których używamy do implantacji, są polecane przez renomowanych specjalistów z dziedziny implantologii.

Prima-Dent

Grójecka 77, 02-094 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 48 228-24-3086
http://www.primadent.com.pl
półmaski filtrujące

Jesteśmy hurtownią, która działa na rynku od wielu lat. Asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje także odzież BHP, która spełnia wymogi prawa polskiego oraz unijnego. Dbamy o bezpieczeństwo pracowników naszych Klientów, sprzedając między innymi półmaski filtrujące, kombinezony oraz rękawice ochronne.

Sintac-Polska

Armii Krajowej 86, 05-075 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 812-62-54
http://www.sintac.pl
Ultrasonografy przenośne

Przedstawiamy Państwu ofertę naszej firmy, która specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej klasy urządzeniach medycznych, takich jak ultrasonografy przenośne i stacjonarne, kardiotokografy, detektory tętna płodu itp. Jako firma działająca w branży od wielu lat, gwarantujemy ich niezawodność i wysoką jakość. Zapraszamy!

ActionMED Sp. z o.o.

Dawidowska 10, 05-500 Zamienie, mazowieckie
Telefon: 22 333-90-66
http://actionmed.pl
Rtg zębów

Jeśli chcesz skorzystać z oferty dentysty w Katowicach w ramach publicznej opieki zdrowotnej Narodowego Funduszu Zdrowia, zapisz się na wizytę w Diagnodent w Gdańsku. Oferujemy kompleksową opiekę dentystyczną Leczymy zachowawczo, wykonujemy endodoncję, ekstrakcje, protetykę. Wybielamy zęby, lakierujemy je fluorem. Prowadzimy pracownię RTG zębów. Zajmujemy się również stomatologią dziecięcą. Przyjmujemy pacjentów zarówno komercyjnych, jak i w ramach oferty NFZ. Zapraszamy.

Diagnodent

Cieszyńskiego 36, lokal 63, 80-809 Gdańsk, pomorskie
Telefon: 58 350-80-26
http://diagnodentpolska.com
Preparaty witaminowo mineralne

Główną działalnością naszej firmy jest produkcja i sprzedaż suplementów diety, wspomagających organizm ludzki w dostarczaniu niezbędnych składników odżywczych. Polecamy preparaty witaminowo-mineralne, uzupełniające niedobory poszczególnych mikro- i makroelementów. Oprócz tego proponujemy usługi dodatkowe, jak kapsułkowanie, blistrowanie czy konfekcjonowanie kapsułek.

Amilek

Warszawska 44, 05-300 Mińsk Mazowiecki, mazowieckie
Telefon: 25 758-64-67
http://www.amilek.pl
Co to jest zaćma?

Bywa nazywana kataraktą i może prowadzić do utraty wzroku. Co to jest zaćma? To wrodzona lub nabyta choroba soczewek, powodująca ich zmętnienie, a tym samym nawet całkowitą ślepotę. Na świecie ponad 20 milionów ludzi boryka się z tym schorzeniem. Jego leczenie, przy zastosowaniu odpowiednich metod, można przeprowadzić na każdym etapie rozwoju.

OCOM Ogólnopolskie Centrum Obsługi Medycznej

Kolejowa 7, 63-400 Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
Telefon: 88 300-50-05
http://ocom.com.pl
Poradnia rodzinna Białystok

Świadczymy wsparcie z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Poradnia rodzinna w Białymstoku czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 18. W celu umówienia wizyty prosimy o osobisty lub telefoniczny kontakt z rejestracją. Pacjenci zapisywani są na konkretną godzinę.

Revita Centrum Medyczne s.c.

1000-lecia P.P. 10/21, 15-111 Białystok, podlaskie
Telefon: 85 831-15-90
http://revitacm.pl
Dezynfekcja - dobre rady

Praca, zatłoczony tramwaj, publiczna toaleta - aż strach pomyśleć, z iloma bakteriami stykamy się każdego dnia. By zminimalizować ryzyko, warto zapamiętać trzy dobre rady przy dezynfekcji. Po pierwsze, często myj ręce, zwłaszcza po powrocie do domu. Po drugie, nie zapominaj o stopach - wilgoć w butach to raj dla bakterii. Po trzecie, nie zaniedbuj czyszczenia przedmiotów, których bez przerwy dotykasz! Na obudowie telefonu bakterie szaleją, a czy choć raz przetarłeś ją antybakteryjną ściereczką?

Medi-Sept Sp. z o.o.

Konopnica 159 c, 21-030 Motycz, lubelskie
Telefon: 81 535-22-22
http://prawdziwadezynfekcja.pl
2012 www.cm.net.pl ©