Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

telekomunikacja i elektronika

Diodowe tablice LED

Oferta, jaką przedstawia nasza firma to wysokiej jakości tablice LED. Jest to produkt, który stosowany jest w promocji miejsca, produktu, czy firmy. Wszystkie nasze tablice LED wykonane są z dużą precyzją, dzięki czemu charakteryzują się wysoką jakością. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Lemi-Bis

Jelczańska 47, 55-003 Jeszkowice, dolnośląskie
Telefon: 71 339-00-29
http://www.ekranled.pl
Frezowanie Śląsk

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych profesjonalnych usług obróbki mechanicznej w Śląsku. Szczególnie polecamy wykonywane przez naszą firmę frezowanie, odznaczające się przede wszystkim doskonałą precyzją. Bazując na naszym doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa frezowanie CNC na najwyższym poziomie.

Zakład Produkcyjno-Usługowy ANMAR

Łanowa 9, 44-141 Gliwice, śląskie
Telefon: 32 232-96-22
http://anmar-gliwice.com.pl
Tonery Warszawa

Prowadzimy skup oryginalnych zasobników do drukarek w otwartych lub nieotwartych opakowaniach. Nasza warszawska firma przyjmuje tonery od producentów takich jak Minolta, HP, Samsung czy też Canon. Akceptujemy także wkłady puste, ale bez uszkodzeń, wgnieceń lub zarysowań. Po wypełnieniu formularza na stronie internetowej przysyłamy wycenę danego zasobnika do drukarki w ciągu 12 godzin.

SprzedajToner.pl

Pola Karolińskie 4 lok. 2, 02-401 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 60 259-48-98
http://www.sprzedajtoner.pl
projektowanie linii produkcyjnych

Od wstępnej wizji danego urządzenia do jego wykonania wbrew pozorom wcale nie jest tak daleko. W ramach działalności Biomachines staramy się to udowadniać, a wśród naszych usług znajdziecie Państwo między innymi projektowanie linii produkcyjnych. Realizujemy je w oparciu o wstępny szkic, który następnie służy nam do tego, by na jego bazie zrealizować wzorniczy model. Od niego jest już zaś tylko krok do wykonania prototypu, w który następnie możecie się Państwo zaopatrzyć. Polecamy!

Bio Machines Sp. z o.o.

Saperów 201, 85-542 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Telefon: 51 744-50-52
http://www.biomachines.com.pl
Farba ogniochronna

W zakładach pracy, w których korzysta się z konstrukcji stalowych, należy w szczególny sposób zadbać o bezpieczeństwo na wypadek pożaru. Do zaizolowania elementów wykonanych z tego metalu służy farba ognioochronna, której zadaniem jest wydłużenie czasu osiągnięcia przez stal temperatury krytycznej. Dzięki temu można na czas wykonać ewakuację.

Megatechnika

Źródelna 54A, 98-330 Pajęczno, łódzkie
Telefon: 57 201-57-77
http://megatechnika.com.pl
naprawa wrzecion

W naszym nowoczesnym i doskonale wyposażonym warsztacie świadczymy naprawdę szeroki wachlarz usług serwisowych. Wykonywana w zakładzie Fumak naprawa wrzecion odbywa się kompleksowo, szybko, terminowo i zgodnie z ogólnie przyjętymi standardami jakości. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje.

Fumak Elektromechanika Precyzyjna

Dworzec 3, 77-100 Bytów, pomorskie
Telefon: 66 853-54-62
http://www.fumak.pl
akcesoria do znakowania przemysłowego

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której proponujemy Państwu akcesoria do znakowania przemysłowego. Znajdą w niej Państwo m.in. opaski kablowe, plomby, profile na uchwyty oraz stalowe opaski zaciskowe. Wiele z naszych produktów charakteryzuje się wysoką odpornością na oleje i smary, dzięki czemu można je stosować w różnego rodzaju magazynach.

Partex Marking Systems Sp. z o.o.

Małgorzatowo 1C, 87-162 Lubicz Dolny, kujawsko-pomorskie
Telefon: 56 659-08-02
http://www.partex.pl
Spektrometry XRF

Jesteśmy firmą, która już od wielu lat zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych metod pomiarowych. Spektrometry XRF służą do potwierdzenia jakości stopów, identyfikacji materiałów, a także weryfikacji rodzaju komponentów metalowych. Poza tym mogą być wykorzystane w górnictwie w celu rozpoznania skał, rud i minerałów.

ANITEPO Sp. z o.o

Brzoskwiniowa 19, 04-782 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 615-59-05
http://www.anitepo.pl
Serwery IBM

Serwery IBM cenione są przez użytkowników ze względu na wykorzystanie w nich bardzo dobrych podzespołów. Dzięki temu ich żywotność jest bardzo duża, a ich wydajność zapewnia odpowiednio wysoki komfort pracy. Nasze przedsiębiorstwo zachęca do wykorzystania serwerów IBM podczas tworzenia własnych sieci.

Kamera wifi zewnętrzna

Wzmocnij bezpieczeństwo swojej rodziny i posesji. Zainstaluj bezprzewodowy system monitoringu. Jego podstawą jest nowoczesna i podłączona do internetu kamera wifi. Zewnętrzna aparatura będąca częścią sieci pozwoli na budowę kompleksowego systemu monitoringu wizyjnego na terenie Twojego domu lub firmy

Piri sp. z o.o.

Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 123-55-45
http://www.piri.pl
przyłbica ochronna

Jednym z najpopularniejszych ostatnio produktów z naszego katalogu jest przyłbica ochronna. Wykonana z trwałego tworzywa sztucznego zapewnia szczelność oraz wygodę noszenia i montazu. Nadaje się do częstego mycia i odkażania. Przylega do głowy, ale jednocześnie pozwala na komfortowe noszenie okularów korekcyjnych.

Q-BOX Sebastian Filip

Słupia 115, 96-128 Słupia, łódzkie
Telefon: 50 538-56-38
http://www.emagazyn24.pl
Serwis komputerów Opole

Jeśli zmagasz się z problemem ze swoim sprzętem komputerowym, to zapraszamy serdecznie do skorzystania z pomocy firmy JK Support. To profesjonalny serwis laptopów i komputerów z siedzibą w Boguszycach koło Opola. Pełen przegląd techniczny urządzenia oraz specjalistyczna naprawa występujących w nim usterek! Szczegóły oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

JK SUPPORT s.c.

1 Maja 34A, 46-061 Boguszyce, opolskie
Telefon: 50 162-87-08
http://jksupport.pl
Zortrax

Nie musisz wydawać kilku tysięcy złotych, aby stworzyć dowolny model przestrzenny. Firma 2b3d oferuje drukowanie 3D na jednym z dwóch urządzeń: Zortrax M200 oraz da Vinci 1.0 Pro. Wystarczy tylko umówić się na konkretny dzień oraz godzinę. Sprawdź cennik oraz kalendarz wolnych terminów na naszej stronie internetowej.

MB Monika Bożek

Jaracza 88, 50-305 Wrocław, dolnośląskie
Telefon: 72 175-77-55
http://2b3d.pl
Przenośniki łańcuchowe

Specjalistyczne maszyny dostępne w ofercie naszej firmy są dostosowane do pracy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz hali produkcyjnej. Przenośniki łańcuchowe to sprzęt idealnie sprawdzający się w pracy zakładu, który używa używa ciężkich i wielkogabarytowych przedmiotów. Firma Pro-Technika tworząca i projektująca linie montażowe od lat daje gwarancję wysokiej jakości i wytrzymałości urządzeń.

Pro - Technika Usługi i Doradztwo Techniczne Izabela Hirte

Chrośnica 5, 64-360 Zbąszyń, wielkopolskie
Telefon: 69 592-43-83
http://pro-technika.com
Folie budowlane

Oferowane przez naszą firmę folie budowlane to wysokiej jakości rozwiązanie zabezpieczające, które może być szeroko stosowane. Posiada ona zarówno właściwości izolacji przed wilgocią ale również wysoką wytrzymałość mechaniczną. Gwarantujemy niską cenę oraz profesjonalną obsługę. Serdecznie zapraszamy.

grzałki elektryczne przemysłowe

Jesteśmy producentem od 1932 roku, zatem w niedługim czasie będziemy celebrować 100-lecie swojej działalności. Produkujemy grzałki elektryczne przemysłowe, które to proponujemy tejże branży z uwagi na ich szerokie zastosowanie, wysoką wydajność, jak i niezmiennie wysoką jakość - wiemy, że zaspokajamy potrzeby wymagających Klientów.

Selfa GE S.A.

Bieszczadzka 14, 71-042 Szczecin, zachodniopomorskie
Telefon: 91 814-63-00
http://selfa.pl
Opieka informatyczna Warszawa

Jeśli szukasz kogoś kto zajmie się usługami IT w Twoim przedsiębiorstwie, to najlepszym rozwiązaniem będzie outsourcing. Opieka informatyczna dla firm zlecona profesjonalistom daje szereg korzyści, zapewnia bezpieczeństwo, a przede wszystkim się opłaca. Co więcej osoby decydujące się na skorzystanie z naszych usług otrzymają pierwszy miesiąc usług gratis!

Luxbit Sp. z o. o.

Zachodzącego Słońca 50, 01-495 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 50 121-63-38
http://www.luxbit.com.pl
Serwis gramofonów

Audiofilom zakochanym w brzmieniach czarnych krążków polecamy nasze usługi jako serwis gramofonów. Dzięki latom doświadczenia w branży oraz nowoczesnym instrumentom diagnostycznym pod ręką jesteśmy w stanie nie tylko przywrócić pierwotne brzmienie Twojego sprzętu, lecz nawet poprawić jego oryginalne brzmienie!

Marksonic Marek Gąsiorowski

Miedziana 4a, 00-814 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 831-29-81
http://www.marksonic.pl
Systemy audio video

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Uniwex Audio, która zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości systemów audio i video. W naszym rozbudowanym asortymencie można znaleźć sprzęt, który pochodzi od najlepszych na rynku producentów. Posiadamy między innymi gramofony, których sprzedaż prowadzimy w Rybniku. Są one sprzętem retro, który powoli wraca do łask, ciesząc się powodzeniem u różnych grup wiekowych. Proponujemy modele niezawodne i estetyczne.

Uniwex Audio

Żorska 14, 44-203 Rybnik, śląskie
Telefon: 32 422-89-23
http://www.uniwexaudio.pl
Profesjonalna obróbka CNC

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i sprawdzenia naszej wydajności oraz rzetelności. Specjalnością przedsiębiorstwa Tolmet jest profesjonalna obróbka CNC. Wykorzystujemy do tego celu nowoczesne oraz zaawansowane technologicznie frezarki oraz tokarki. Pozwalają one na uzyskanie doskonałych rezultatów.

TOLMET - Tomasz Siemiński

Machnacz 99, 87-880 Brześć Kujawski,
Telefon: 69 655-32-65
http://cnctolmet.pl
Sprzęt gastronomiczny

O popularności, jaką cieszy się sprzęt gastronomiczny, który można nabyć dzięki współpracy z naszą firmą decyduje z pewnością w dużej mierze doświadczenie, jakim możemy się poszczycić. Sprzęt gastronomiczny zmienia się na coraz nowszy, a nasz firma jest w stanie odpowiadać na zmieniające się zapotrzebowanie rynkowe wyjątkowo szybko. Wejdź na witrynę internetową i sprawdź naszą ofertę.

FIRMA TECH-NO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zamkowa 8, 64-700 Czarnków, wielkopolskie
Telefon: 51 608-61-09
http://tech-no.pl
Producent detali z tworzyw sztucznych

Nasza firma to czołowy producent detali z tworzyw sztucznych w Polsce. Części otrzymywane są za pomocą tzw. metody wtrysku, a ich waga może wynosić od niecałego grama po 0,25 kilograma. Nasza oferta kierowana jest do przedstawicieli firm z branży automatyki przemysłowej, sprzętu AGD i osprzętu siłowego.

Biplast s.c. Paweł i Joanna Borowscy

Obr. Westerplatte 67, 58-260 Bielawa, dolnośląskie
Telefon: 79 289-88-84
http://www.biplast.pl
RPA robotics

Nasza firma świadczy nowoczesne usługi i prezentuje podejście zorientowane na wynik, jeśli chodzi o procesy biznesowe. RPA Robotics jest jednym z obszarów działalności, w którym się specjalizujemy. Proponujemy opracowanie strategii zastosowania maszyn w zakresie działań operacyjnych, a także wdrożenie kompleksowych rozwiązań.

SSC Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 350-67-14
http://sscc.com.pl
Magazyn automatyczny

Jesteśmy dostawcą najwyższej jakości asortymentu i systemów dla przepływu materiałów, który ma 70 oddziałów na sześciu kontynentach. Jednym z naszych najpopularniejszych produktów jest magazyn automatyczny wysokiego składowania. Dzięki niemu zaoszczędzisz powierzchnię i zapewnisz łatwy dostęp do elementów składowanych.

SSI SCHÄFER Sp. z o.o.

Raduńska 4A, 01-681 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 665-94-06
http://www.ssi-schaefer.com
sprzęt komputerowy poleasingowy

Szukasz używanych urządzeń elektronicznych? Firma posiada w swojej ofercie sprzęt komputerowy poleasingowy na sprzedaż - jednostki centralne, laptopy oraz dopasowane do nich komponenty (dyski, karty graficzne, kości pamięci RAM). Poszczególne komponenty różnią się od siebie pojemnością oraz innymi parametrami.

Delkom Group Sp. z o.o.

Dworcowa 20, 44-100 Gliwice, śląskie
Telefon: 32 270-24-15
http://slaskiecentrumkomputerowe.pl
Regeneracja pomp hydraulicznych

Nasza firma zajmuje się, między innymi, odnawianiem urządzeń napędzanych olejem przemysłowym. Przeprowadzana przez nas regeneracja pomp hydraulicznych sprawi, iż jeden z najważniejszych elementów maszyn konstrukcyjnych będzie działał jeszcze sprawniej, przynosząc znakomite efekty podczas wykonywania swojej pracy.

HYDROGUTEX Łukasz Bożek

Aleja Armii Krajowej 110/112, 05-200 Wołomin, mazowieckie
Telefon: 66 737-29-74
http://www.hydrogutex.pl
Przenośniki ważące

Bardzo ważnym sprzętem rolnym, bez którego wiele prac nie miałoby szansy powodzenia, lub trwałyby nieopłacalnie długo, jest tak zwany przenośnik ważący. Sprzęt ten ułatwia bardzo wiele czynności szczególnie związanych z przenoszeniem różnego rodzaju surowców czy produktów rolnych. Odwiedź nas na http://wenglorz.pl/ i sprawdź naszą ofertę przenosników.

Wenglorz Sp. z o.o.

Budowlana 2a, 10-424 Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Telefon: 88 751-51-49
http://wenglorz.pl
Odlewnia żeliwa

Odlewnia żeliwa PGO S.A. jest jednym z najstarszych tego typu zakładów na terenie całej Polski. Tym co stanowi główny obszar naszej pracy jest oczywiście produkcja sprzętów znajdujących zastosowania w obszarze górnictwa ropy naftowej. Paleta proponowanych przez nas artykułów obejmuje różne generacje odkuwek matrycowych oraz narzędzi niezbędnych do ich projektowania. Jednocześnie, stale poszerzając swój asortyment, pragniemy zaprezentować Państwu nasze wyroby cieplne oraz służące śrutowaniu.

PGO S.A.

Tysiąclecia 101, 40-875 Katowice, śląskie
Telefon: 32 832-18-00
http://pgosa.pl
systemy pos

Duży, dotykowy ekran, solidna obudowa oraz prosta obsługa i funkcjonalność. Systemy POS dedykowane branży gastronomicznej oraz przeznaczone do punktów handlowych dostępne są w kilku wariantach. Terminal tego typu zdecydowanie przyśpiesza pracę i obsługę klienta. Do kompletu warto dobrać system do płatności kartą.

COMKAS S.C.

Piłsudskiego 15, 97-400 Bełchatów, łódzkie
Telefon: 44 633-23-94
http://www.comkas.pl
kolejowe zakłady łączności

Kompleksowo zajmujemy się przygotowywaniem rozwiązań dla komunikacji publicznej. Kolejowe zakłady łączności to ogromna wiedza z obszaru utrzymania ruchu oraz wieloletnie doświadczenie. Wprowadzamy do użytku, między innymi, automaty biletowe, tablice informacyjne ułatwiające monitoring ruchu pociągów, a także stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

Kolejowe Zakłady Łączności sp. z o.o.

Ludwikowo 1, 85-502 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Telefon: 52 518-36-70
http://www.kzl.pl
Fotowoltaika gospodarstwo rolne

Jeżeli prowadzą Państwo działalność polegającą na produkcji roślinnej lub zwierzęcej, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na panele słoneczne i przeanalizowania, jakie korzyści daje fotowoltaika. Gospodarstwo rolne jest jednym z miejsc, w których system tego typu znakomicie się sprawdza i przynosi wymierne korzyści.

Fotowoltaika Silesia

Sosnowa 8, 41-503 Chorzów, śląskie
Telefon: 57 698-43-60
http://fotowoltaikasilesia.pl
instalacje fotowoltaiczne

Oferujemy Państwu najlepsze systemy oraz instalacje fotowoltaiczne, produkowane z najwyższą starannością, skrupulatnością i rzetelnością. Charakteryzuje nas indywidualnie oraz profesjonalne podejście do każdego klienta. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tych ekologicznych rozwiązań - zapraszamy do kontaktu!

IQ Energy

Kleszczowa 37A, 02-485 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 78 422-89-39
http://iqenergy.com.pl
kamery inspekcyjne

Solidna, funkcjonalna i wyposażona w wiele przydatnych aplikacji - taka właśnie jest kamera inspekcyjna, jaka znalazła się w naszej wyjątkowej ofercie. Jesteśmy specjalistami w swojej branży, którzy dokładają starań, by zapewnić klientom maksymalne zadowolenie z otrzymanych towarów. Jeżeli więc szukasz dobrej kamery, znajdziesz ją właśnie u nas.

Netowo

Fredry 3, 33-300 Nowy Sącz, małopolskie
Telefon: 18 442-02-46
http://netowo.com
Skórzane teczki

Oferujemy skórzane teczki, dzięki którym będziecie mogli przenosić dokumenty do pracy, firmy. Dzięki niepowtarzalnym wzorom oraz szerokiemu wyborowi dostępnych kolorów możliwe jest dopasowanie aktówek do każdej stylizacji. Zajmujemy się także grawerowaniem i personalizacją elementów galanterii męskiej.

FaB Krzysztof Dymarczyk

Haliny Poświatowskiej 6, 42-218 Częstochowa, śląskie
Telefon: 78 337-62-37
http://fabpol.pl
2012 www.cm.net.pl ©