Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

telekomunikacja i elektronika

Diodowe tablice LED

Oferta, jaką przedstawia nasza firma to wysokiej jakości tablice LED. Jest to produkt, który stosowany jest w promocji miejsca, produktu, czy firmy. Wszystkie nasze tablice LED wykonane są z dużą precyzją, dzięki czemu charakteryzują się wysoką jakością. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Lemi-Bis

Jelczańska 47, 55-003 Jeszkowice, dolnośląskie
Telefon: 71 339-00-29
http://www.ekranled.pl
Producent wyrobów gumowych

Ceniona na rynku firma wytwarzająca części samochodowe do przedniego i tylnego zawieszenia zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertą. Producent wyrobów gumowych doskonale rozumie potrzeby klientów i dokłada wszelkich starań, aby były one nie tylko trwałe, ale też dobrze sprawdzały się w swojej roli. Tuleje, odboje, poduszki oraz uszczelki są robione z tworzywa sztucznego o doskonałych parametrach technicznych. Zapobiegają powstawaniu zatarć, podnoszą komfort jazdy autem oraz niwelują hałas.

Gumex

Mickiewicza 11, 05-820 Piastów, mazowieckie
Telefon: 22 723-75-07
http://gumex.com.pl
Poliolefina

Dzięki naszej firmie mogą Państwo zaopatrzyć się w różnorodne artykuły takie jak taśmy czy folie, poliolefina czy urządzenia jak maszyny pakujące. Dzięki nam mogą Państwo nabyć w niskich cenach profesjonalne produkty. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą stroną internetową, na której prezentujemy ofertę.

Novigo Films

Budowlana 4, 88-100 Inowrocław, kujawsko-pomorskie
Telefon: 69 085-51-12
http://novigofilms.com
Frezowanie Śląsk

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych profesjonalnych usług obróbki mechanicznej w Śląsku. Szczególnie polecamy wykonywane przez naszą firmę frezowanie, odznaczające się przede wszystkim doskonałą precyzją. Bazując na naszym doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa frezowanie CNC na najwyższym poziomie.

Zakład Produkcyjno-Usługowy ANMAR

Łanowa 9, 44-141 Gliwice, śląskie
Telefon: 32 232-96-22
http://anmar-gliwice.com.pl
Tonery Warszawa

Prowadzimy skup oryginalnych zasobników do drukarek w otwartych lub nieotwartych opakowaniach. Nasza warszawska firma przyjmuje tonery od producentów takich jak Minolta, HP, Samsung czy też Canon. Akceptujemy także wkłady puste, ale bez uszkodzeń, wgnieceń lub zarysowań. Po wypełnieniu formularza na stronie internetowej przysyłamy wycenę danego zasobnika do drukarki w ciągu 12 godzin.

SprzedajToner.pl

Pola Karolińskie 4 lok. 2, 02-401 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 60 259-48-98
http://www.sprzedajtoner.pl
lakierowanie proszkowe

Czy wiesz, jaki jest cel malowania powierzchni, oprócz efektu wizualnego? Lakierowanie proszkowe pozwala uzyskać warstwę antykorozyjną, która dodatkowo ukrywa wszystkie defekty konstrukcji. Warstwa ta jest także odporna na wysokie temperatury, stanowi zatem doskonałe zabezpieczenie w każdym zakładzie przemysłowym. Chcesz pomalować sprzęty w swojej firmie? Zleć to profesjonalistom!

Web Elektron

Sulistrowa 33, 38-462 Kobylany, podkarpackie
Telefon: 73 190-49-09
http://web-elektron.pl
projektowanie linii produkcyjnych

Od wstępnej wizji danego urządzenia do jego wykonania wbrew pozorom wcale nie jest tak daleko. W ramach działalności Biomachines staramy się to udowadniać, a wśród naszych usług znajdziecie Państwo między innymi projektowanie linii produkcyjnych. Realizujemy je w oparciu o wstępny szkic, który następnie służy nam do tego, by na jego bazie zrealizować wzorniczy model. Od niego jest już zaś tylko krok do wykonania prototypu, w który następnie możecie się Państwo zaopatrzyć. Polecamy!

Bio Machines Sp. z o.o.

Saperów 201, 85-542 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Telefon: 51 744-50-52
http://www.biomachines.com.pl
Oprawy LED przemysłowe

Wyjątkowo nowoczesne oprawy LED przemysłowe, dostępne w asortymencie przedsiębiorstwa perfandled, to propozycja dla wszystkich ceniących sobie zachowanie maksymalnej wydajności oświetlenia a jednocześnie oszczędności. Zakup prezentowanych na naszej stronie internetowej produktów jest najlepszym wyborem!

PERFAND LED Andrzej Trawinski

Ledowa 1, 55-100 Trzebnica, dolnośląskie
Telefon: 71 388-83-80
http://perfandled.pl
Kwalifikacje komputerowe

Nasze Towarzystwo w ramach Projektów Unijnych pomaga uzyskać kwalifikacje komputerowe, stanowiące określony zestaw efektów uczenia się w zakresie wiedzy, umiejętności oraz kompetencji społecznych. Określają one zestaw umiejętności zdobytych, jakie wymagane są w ramach certyfikatów międzynarodowych - również tych organizowanych przez nasze Towarzystwo.

Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych

Solec 38 lok. 103, 00-394 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 636-18-47
http://ecdl.pl
Farba ogniochronna

W zakładach pracy, w których korzysta się z konstrukcji stalowych, należy w szczególny sposób zadbać o bezpieczeństwo na wypadek pożaru. Do zaizolowania elementów wykonanych z tego metalu służy farba ognioochronna, której zadaniem jest wydłużenie czasu osiągnięcia przez stal temperatury krytycznej. Dzięki temu można na czas wykonać ewakuację.

Megatechnika

Źródelna 54A, 98-330 Pajęczno, łódzkie
Telefon: 57 201-57-77
http://megatechnika.com.pl
naprawa wrzecion

W naszym nowoczesnym i doskonale wyposażonym warsztacie świadczymy naprawdę szeroki wachlarz usług serwisowych. Wykonywana w zakładzie Fumak naprawa wrzecion odbywa się kompleksowo, szybko, terminowo i zgodnie z ogólnie przyjętymi standardami jakości. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje.

Fumak Elektromechanika Precyzyjna

Dworzec 3, 77-100 Bytów, pomorskie
Telefon: 66 853-54-62
http://www.fumak.pl
akcesoria do znakowania przemysłowego

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której proponujemy Państwu akcesoria do znakowania przemysłowego. Znajdą w niej Państwo m.in. opaski kablowe, plomby, profile na uchwyty oraz stalowe opaski zaciskowe. Wiele z naszych produktów charakteryzuje się wysoką odpornością na oleje i smary, dzięki czemu można je stosować w różnego rodzaju magazynach.

Partex Marking Systems Sp. z o.o.

Małgorzatowo 1C, 87-162 Lubicz Dolny, kujawsko-pomorskie
Telefon: 56 659-08-02
http://www.partex.pl
Zszywacze pneumatyczne

Dostępne w ofercie Machinarium.Store zszywacze pneumatyczne to produkty charakteryzujące się wysoką jakością i funkcjonalnością. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe będzie wykonanie rozmaitych projektów i prac. Wiemy, że to od ich wysokiej jakości zależą ostateczne efekty, dlatego warto zainwestować w urządzenia z najwyższej półki.

Aleksandrian Sp. z o.o.

Paczkowskiego 24/2, 62-200 Gniezno, wielkopolskie
Telefon: 51 676-33-24
http://machinarium.store
Spektrometry XRF

Jesteśmy firmą, która już od wielu lat zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych metod pomiarowych. Spektrometry XRF służą do potwierdzenia jakości stopów, identyfikacji materiałów, a także weryfikacji rodzaju komponentów metalowych. Poza tym mogą być wykorzystane w górnictwie w celu rozpoznania skał, rud i minerałów.

ANITEPO Sp. z o.o

Brzoskwiniowa 19, 04-782 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 615-59-05
http://www.anitepo.pl
urządzenia biurowe

Jeżeli szukają Państwo niewielkich urządzeń biurowych, które spełnią oczekiwania pod względem wydajności i niezawodności, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego internetowego sklepu. W naszym asortymencie znajdują się najwyższej jakości produkty takie jak bindownice czy niszczarki. Są to produkty, które powinny znaleźć się w każdym biurze.

S.T.MEDIA Tomasz Szczypek

Poborzańska 2 m 23, 03-368 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 60 716-01-02
http://stmedia.pl
Zamki do automatów do gier

Jesteśmy sprawdzonym dostawcą podzespołów i części zamiennych do urządzeń rozrywkowych. Aby zabezpieczyć swoje maszyny zainwestuj w nasze niezawodne zamki do automatów do gier. Wykonane z mosiądzu i stali chromowanej są odporne na korozję. Każdy produkt posiada zapasowe klucze. Oferujemy modele o różnej wielkości i długości.

Firma Usługowo Handlowa MAX

Armii Krajowej 49, 05-220 Zielonka, mazowieckie
Telefon: 50 404-68-10
http://maxgame.com.pl
2012 www.cm.net.pl ©