Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

telekomunikacja i elektronika

Kozioł S.C - oprogramowanie i kasy fiskalne

Szybkie analizowanie przychodu płynącego ze sprzedaży detalicznej umożliwia sprawne funkcjonowanie każdej działalności gospodarczej. Dlatego warto sięgnąć po nowoczesne kasy fiskalne, dzięki którym sprzedaż będzie bezproblemowa. Gromadzą one dane na nośniku zewnętrznym, a paragony zapisują się w kopii papierowej lub elektronicznej w zależności od modelu.

Kozioł S.C.

Grochowska 278 lok. 004, 03-841 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 465-86-65
http://sklep.kasy-koziol.pl
Ładowarka samochodowa dla laptopów

Często wybierasz się w dalekie podróże służbowe? Z pewnością przyda Ci się podczas nich sprawny komputer. Na stronie MAXCOMP.pl znajdziesz zasilacz samochodowy do laptopa, dzięki któremu będziesz mógł korzystać z notebooka zawsze i wszędzie. Proponujemy ładowarki wysokiej jakości, wyposażone w dodatkowe wejście USB także dla innych urządzeń.

MAXCOMP.pl Piotr Obersztalski

Rogowska 170A, 54-440 Wrocław, dolnośląskie
Telefon: 71 712-23-38
http://www.maxcomp.pl
Diodowe tablice LED

Oferta, jaką przedstawia nasza firma to wysokiej jakości tablice LED. Jest to produkt, który stosowany jest w promocji miejsca, produktu, czy firmy. Wszystkie nasze tablice LED wykonane są z dużą precyzją, dzięki czemu charakteryzują się wysoką jakością. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Lemi-Bis

Jelczańska 47, 55-003 Jeszkowice, dolnośląskie
Telefon: 71 339-00-29
http://www.ekranled.pl
Producent wyrobów gumowych

Ceniona na rynku firma wytwarzająca części samochodowe do przedniego i tylnego zawieszenia zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertą. Producent wyrobów gumowych doskonale rozumie potrzeby klientów i dokłada wszelkich starań, aby były one nie tylko trwałe, ale też dobrze sprawdzały się w swojej roli. Tuleje, odboje, poduszki oraz uszczelki są robione z tworzywa sztucznego o doskonałych parametrach technicznych. Zapobiegają powstawaniu zatarć, podnoszą komfort jazdy autem oraz niwelują hałas.

Gumex

Mickiewicza 11, 05-820 Piastów, mazowieckie
Telefon: 22 723-75-07
http://gumex.com.pl
Czytniki kodów kreskowych

Firma General ID prezentuje swoim Klientom profesjonalne czytniki kodów kreskowych, które charakteryzują się prostotą obsługi, a co ważne również precyzją odczytów. Dzięki wykorzystaniu tych produktów możliwe jest sprawdzenie ceny oraz innych istotnych informacji na temat konkretnego towaru znajdującego się na sklepowych półkach.

General-ID

Kolejowa 21, 01-217 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 468-02-21
http://general-id.pl
Bramki obrotowe

Oferujemy niezwykle funkcjonalne tripody, czyli bramki obrotowe zapewniające ograniczenie wejścia i wyjścia z różnego rodzaju pomieszczeń i przestrzeni. Wykorzystując nowoczesne rozwiązania i technologie tworzymy produkty, które pracują solidnie i bezawaryjnie. Zapoznaj się z naszym asortymentem kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.

PControl P. Ciechomski

Edwarda Dembowskiego 6, 02-784 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 644-37-03
http://pcontrol.net
Poliolefina

Dzięki naszej firmie mogą Państwo zaopatrzyć się w różnorodne artykuły takie jak taśmy czy folie, poliolefina czy urządzenia jak maszyny pakujące. Dzięki nam mogą Państwo nabyć w niskich cenach profesjonalne produkty. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą stroną internetową, na której prezentujemy ofertę.

Novigo Films Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Budowlana 4, 88-100 Inowrocław, kujawsko-pomorskie
Telefon: 51 310-70-76
http://novigofilms.com
2012 www.cm.net.pl ©