Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

telekomunikacja i elektronika

Diodowe tablice LED

Oferta, jaką przedstawia nasza firma to wysokiej jakości tablice LED. Jest to produkt, który stosowany jest w promocji miejsca, produktu, czy firmy. Wszystkie nasze tablice LED wykonane są z dużą precyzją, dzięki czemu charakteryzują się wysoką jakością. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Lemi-Bis

Jelczańska 47, 55-003 Jeszkowice, dolnośląskie
Telefon: 71 339-00-29
http://ekranled.pl
Frezowanie Śląsk

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych profesjonalnych usług obróbki mechanicznej w Śląsku. Szczególnie polecamy wykonywane przez naszą firmę frezowanie, odznaczające się przede wszystkim doskonałą precyzją. Bazując na naszym doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa frezowanie CNC na najwyższym poziomie.

Zakład Produkcyjno-Usługowy ANMAR

Łanowa 9, 44-141 Gliwice, śląskie
Telefon: 32 232-96-22
http://anmar-gliwice.com.pl
Farba ogniochronna

W zakładach pracy, w których korzysta się z konstrukcji stalowych, należy w szczególny sposób zadbać o bezpieczeństwo na wypadek pożaru. Do zaizolowania elementów wykonanych z tego metalu służy farba ognioochronna, której zadaniem jest wydłużenie czasu osiągnięcia przez stal temperatury krytycznej. Dzięki temu można na czas wykonać ewakuację.

Megatechnika

Źródelna 54A, 98-330 Pajęczno, łódzkie
Telefon: 57 201-57-77
http://megatechnika.com.pl
Naprawa wrzecion

W naszym nowoczesnym i doskonale wyposażonym warsztacie świadczymy naprawdę szeroki wachlarz usług serwisowych. Wykonywana w zakładzie Fumak naprawa wrzecion odbywa się kompleksowo, szybko, terminowo i zgodnie z ogólnie przyjętymi standardami jakości. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje.

Fumak Elektromechanika Precyzyjna

Dworzec 3, 77-100 Bytów, pomorskie
Telefon: 66 853-54-62
http://www.fumak.pl
Spektrometry XRF

Jesteśmy firmą, która już od wielu lat zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych metod pomiarowych. Spektrometry XRF służą do potwierdzenia jakości stopów, identyfikacji materiałów, a także weryfikacji rodzaju komponentów metalowych. Poza tym mogą być wykorzystane w górnictwie w celu rozpoznania skał, rud i minerałów.

ANITEPO Sp. z o.o

Brzoskwiniowa 19, 04-782 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 615-59-05
http://www.anitepo.pl
przyłbica ochronna

Jednym z najpopularniejszych ostatnio produktów z naszego katalogu jest przyłbica ochronna. Wykonana z trwałego tworzywa sztucznego zapewnia szczelność oraz wygodę noszenia i montazu. Nadaje się do częstego mycia i odkażania. Przylega do głowy, ale jednocześnie pozwala na komfortowe noszenie okularów korekcyjnych.

Q-BOX Sebastian Filip

Słupia 115, 96-128 Słupia, łódzkie
Telefon: 50 538-56-38
http://www.emagazyn24.pl
Serwis gramofonów

Audiofilom zakochanym w brzmieniach czarnych krążków polecamy nasze usługi jako serwis gramofonów. Dzięki latom doświadczenia w branży oraz nowoczesnym instrumentom diagnostycznym pod ręką jesteśmy w stanie nie tylko przywrócić pierwotne brzmienie Twojego sprzętu, lecz nawet poprawić jego oryginalne brzmienie!

Marksonic Marek Gąsiorowski

Miedziana 4a, 00-814 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 831-29-81
http://www.marksonic.pl
Profesjonalna obróbka CNC

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i sprawdzenia naszej wydajności oraz rzetelności. Specjalnością przedsiębiorstwa Tolmet jest profesjonalna obróbka CNC. Wykorzystujemy do tego celu nowoczesne oraz zaawansowane technologicznie frezarki oraz tokarki. Pozwalają one na uzyskanie doskonałych rezultatów.

TOLMET Siemińscy spółka komandytowa

Machnacz 99, 87-880 Brześć Kujawski,
Telefon: 69 655-32-65
http://cnctolmet.pl
Producent detali z tworzyw sztucznych

Nasza firma to czołowy producent detali z tworzyw sztucznych w Polsce. Części otrzymywane są za pomocą tzw. metody wtrysku, a ich waga może wynosić od niecałego grama po 0,25 kilograma. Nasza oferta kierowana jest do przedstawicieli firm z branży automatyki przemysłowej, sprzętu AGD i osprzętu siłowego.

Biplast s.c. Paweł i Joanna Borowscy

Świdnicka 5d, 58-124 Marcinowice, dolnośląskie
Telefon: 79 289-88-84
http://www.biplast.pl
Odlewnia żeliwa

Odlewnia żeliwa PGO S.A. jest jednym z najstarszych tego typu zakładów na terenie całej Polski. Tym co stanowi główny obszar naszej pracy jest oczywiście produkcja sprzętów znajdujących zastosowania w obszarze górnictwa ropy naftowej. Paleta proponowanych przez nas artykułów obejmuje różne generacje odkuwek matrycowych oraz narzędzi niezbędnych do ich projektowania. Jednocześnie, stale poszerzając swój asortyment, pragniemy zaprezentować Państwu nasze wyroby cieplne oraz służące śrutowaniu.

PGO S.A.

Tysiąclecia 101, 40-875 Katowice, śląskie
Telefon: 32 832-18-00
http://pgosa.pl
systemy pos

Duży, dotykowy ekran, solidna obudowa oraz prosta obsługa i funkcjonalność. Systemy POS dedykowane branży gastronomicznej oraz przeznaczone do punktów handlowych dostępne są w kilku wariantach. Terminal tego typu zdecydowanie przyśpiesza pracę i obsługę klienta. Do kompletu warto dobrać system do płatności kartą.

COMKAS S.C.

Piłsudskiego 15, 97-400 Bełchatów, łódzkie
Telefon: 44 633-23-94
http://www.comkas.pl
kolejowe zakłady łączności

Kompleksowo zajmujemy się przygotowywaniem rozwiązań dla komunikacji publicznej. Kolejowe zakłady łączności to ogromna wiedza z obszaru utrzymania ruchu oraz wieloletnie doświadczenie. Wprowadzamy do użytku, między innymi, automaty biletowe, tablice informacyjne ułatwiające monitoring ruchu pociągów, a także stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

Kolejowe Zakłady Łączności sp. z o.o.

Ludwikowo 1, 85-502 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Telefon: 52 518-36-70
http://www.kzl.pl
kamery inspekcyjne

Solidna, funkcjonalna i wyposażona w wiele przydatnych aplikacji - taka właśnie jest kamera inspekcyjna, jaka znalazła się w naszej wyjątkowej ofercie. Jesteśmy specjalistami w swojej branży, którzy dokładają starań, by zapewnić klientom maksymalne zadowolenie z otrzymanych towarów. Jeżeli więc szukasz dobrej kamery, znajdziesz ją właśnie u nas.

Netowo

Fredry 3, 33-300 Nowy Sącz, małopolskie
Telefon: 18 442-02-46
http://netowo.com
akumulatory specjalistyczne

Nasza strona internetowa proponuje produkty, które mają wspomóc działanie zarówno samochodów, jak i innych urządzeń, które potrzebują źródła energii mobilnej. Akumulatory specjalistyczne stanowią dużą część działalności firmy. Proponują one nowoczesne rozwiązania, które mają za zadanie wspomóc działanie danej maszyny.

Premar Sp. z o.o.

Towarowa 15, 10-416 Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Telefon: 66 812-51-24
http://www.enerblock.pl
Stoły rolkowe

Jeśli nie jesteś pewien, czego potrzebujesz do pełnego wyposażenia magazynu lub hali produkcyjnej, to podpowiemy Ci, że są to stoły rolkowe. Takie produkty znajdziesz w naszym sklepie, w którym sprzedajemy także łoża o podobnej konstrukcji. Oba artykuły są zespawane, oczyszczone chemicznie i pomalowane proszkowo.

LOGBAT Sp. z o.o.

Wilcza 7-13, 50-429 Wrocław, dolnośląskie
Telefon: 88 929-29-96
http://www.logbat.pl
drukarki fiskalne

Nasza firma to kompleksowy dostawca urządzeń fiskalnych. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kasy fiskalne, terminale płatnicze, drukarki fiskalne, wagi sklepowe, czytniki kodów kreskowych, drukarki etykiet i kart plastikowych, drukarki paragonowe, a także niezbędne oprogramowanie. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

SPÓŁDZIELNIA INFORMATYK

Unisławy 16, 71-413 Szczecin, zachodniopomorskie
Telefon: 91 433-97-39
http://www.informatyk.com.pl
eAD program

Nasza firma udostępnia klientom platformę, na której można przeprowadzać procedury związane z akcyzami. Jednym z modułów jest tam eAD - program ułatwiający przemieszczanie wyrobów objętych dodatkowym podatkiem. Swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorców z branży energetycznej, paliwowej, tytoniowej i alkoholowej.

Pentacomp Systemy Informatyczne S.A.

Al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 417-57-10
http://pentatax.pl
Zestawy konferencyjne głośnomówiące

Bezprzewodowe spikerfony umożliwią komunikację nawet z osobami z drugiego końca świata. Zestawy konferencyjne głośnomówiące są intuicyjne w obsłudze i łatwe w instalacji - wspierają łączność AUX, USB oraz Bluetooth. Dzięki dodatkowym funkcjom, takim jak redukcja szumu, echa czy hałasu w tle, spotkania online przebiegają bez zakłóceń.

Garets

Jordanowska 2A, 04-204 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 815-62-61
http://sklep.garets.pl
Poprawa efektywności energetycznej

Przy produkcji przemysłowej warto uwzględniać oszczędność mediów. Dlatego zwracamy uwagę na istotną kwestię, jaką jest poprawa efektywności energetycznej. Dzięki naszym usługom możliwy jest odzysk ciepła od sprężarek, maszyn i procesów. Oferujemy również opcję monitorowania i optymalizacji zużycia prądu.

i-SERWIS ASFI

Marii Dąbrowskiej 3/25, 62-800 Kalisz, wielkopolskie
Telefon: 79 369-99-29
http://www.asfi.pl
Przetwornice częstotliwości

Oferujemy szybką dostawę produktów (tylko trzy dni robocze), wsparcie techniczne i sprawne serwisowanie. Sprzedajemy przetwornice częstotliwości marki Danfoss, wykonane z materiałów wysokiej klasy, w których zastosowano nowoczesne rozwiązania technologiczne, by stabilizacja i przekierowanie energii było jak najłatwiejsze.

Control-Service

Płk. S. Dąbka 17, 30-732 Kraków, małopolskie
Telefon: 12 269-75-80
http://control-service.pl
mining equipment

Mining is the process of extraction of valuable minerals or other geological materials from the earth. Mining equipment for sale Need mining equipment? Choose from our wide range of equipment and parts, including drills, excavators, and more. Services offered We offer a variety of services related to mining, such as customised solutions to meet your needs, as well as on-site consulting. Contact us today to get started!

Mine Master Sp. z o.o.

Dworcowa 27, 59-500 Złotoryja, dolnośląskie
Telefon: +4 876-87-83511
http://www.minemaster.eu
Celma części

Jedna z firm, która jest przedmiotem naszego zainteresowania, to Celma. Części, jakie oferujemy, to rozwiązania najlepsze na rynku, mogą więc śmiało konkurować z innymi firmami zajmującymi się sprzedażą elektronarzędzi. Wejdź na naszą stronę i sprawdź, jak atrakcyjna jest nasza propozycja. Jeżeli posiadasz sprzęt Celma, nasze części z pewnością spotkają się z Twoim zainteresowaniem i będą alternatywą dla elektronarzędzi innych marek.

BAXO Piotr Suszycki

Łęczycka 8, 53-632 Wrocław, dolnośląskie
Telefon: 71 359-03-39
http://www.czesci.narzedziabaxo.pl
Sklep z częściami elektronicznymi

Nowoczesna elektronika obejmuje szeroki zakres urządzeń, które umożliwiają łatwy i szybki dostęp do informacji oraz rozrywki. Istnieje wiele sklepów z częściami elektronicznymi, które oferują najnowsze technologie, takie jak smartfony, tablety, telewizory i komputery. Nowoczesna elektronika jest także znacznie bardziej zintegrowana z siecią, umożliwiając użytkownikom łatwe korzystanie z usług sieciowych i dostęp do treści przez różne platformy.

Cyberius Krzysztof Wiśniewski

Wólczyńska 133, 01-919 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 51 669-95-55
http://cyberius.eu
Drony z kamerą

W ręce osób zafascynowanych nowinkami technologicznymi oddajemy drony z kamerą, dzięki którym możliwe jest uzyskanie świetnych ujęć z lotu ptaka. Do tego dołączamy również świetnej jakości akcesoria dodatkowe znanych marek, jak akumulatory, baterie, piloty, filtry, aparaty, stabilizatory czy części zamienne.

Lemon Planet

Walecznych 3, 80-513 Gdańsk, pomorskie
Telefon: 57 749-90-59
http://lemonplanet.pl
2012 www.cm.net.pl ©