Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

telekomunikacja i elektronika

Kozioł S.C - oprogramowanie i kasy fiskalne

Szybkie analizowanie przychodu płynącego ze sprzedaży detalicznej umożliwia sprawne funkcjonowanie każdej działalności gospodarczej. Dlatego warto sięgnąć po nowoczesne kasy fiskalne, dzięki którym sprzedaż będzie bezproblemowa. Gromadzą one dane na nośniku zewnętrznym, a paragony zapisują się w kopii papierowej lub elektronicznej w zależności od modelu.

Kozioł s.c.

Grochowska 278 lok. 004, 03-841 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 465-86-65
http://sklep.kasy-koziol.pl
Sms center

W dzisiejszych czasach tradycyjne formy masowego informowania o produktach, promocjach i usługach zostały zastąpione przez nowoczesne rodzaje komunikacji. SMS center to sposób na równoczesne dotarcie ze swoim przekazem marketingowym do tysięcy użytkowników. Firma MATERNA oferuje zaprojektowanie oraz stworzenie tego typu narzędzia.

MATERNA

Wita Stwosza 28 A, 02-661 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 843-49-19
http://www.materna.com.pl
Ładowarka samochodowa dla laptopów

Często wybierasz się w dalekie podróże służbowe? Z pewnością przyda Ci się podczas nich sprawny komputer. Na stronie MAXCOMP.pl znajdziesz zasilacz samochodowy do laptopa, dzięki któremu będziesz mógł korzystać z notebooka zawsze i wszędzie. Proponujemy ładowarki wysokiej jakości, wyposażone w dodatkowe wejście USB także dla innych urządzeń.

MAXCOMP.pl Piotr Obersztalski

Rogowska 170A, 54-440 Wrocław, dolnośląskie
Telefon: 71 712-23-38
http://www.maxcomp.pl
Wyłącznik silnikowy CE07.10 1Z 230V AC ETI AC-3 7A(3kW)

Wysoko jakościowe styczniki - to właśnie one są jednym z przedmiotów naszej propozycji. Decydując się na ich wybór możesz liczyć na to, że w Twoje ręce trafi sprzęt najlepszy w swoim rodzaju, który zaskoczy Cię swoim wydajnym działaniem. Najlepsze styczniki czekają na Ciebie wyłącznie w naszej ofercie - zapraszamy do zakupów.

Kontaktuj.pl

Rostka 1, 41-800 Zabrze, śląskie
Telefon: 32 271-75-53
http://www.kontaktuj.pl
Diodowe tablice LED

Oferta, jaką przedstawia nasza firma to wysokiej jakości tablice LED. Jest to produkt, który stosowany jest w promocji miejsca, produktu, czy firmy. Wszystkie nasze tablice LED wykonane są z dużą precyzją, dzięki czemu charakteryzują się wysoką jakością. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Lemi-Bis

Jelczańska 47, 55-003 Jeszkowice, dolnośląskie
Telefon: 71 339-00-29
http://www.ekranled.pl
2012 www.cm.net.pl ©