Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

rozrywka i rekreacja

Skoki ze spadochronem

Skorzystajcie Państwo z życia i cieszcie się wspaniałymi skokami ze spadochronem, podczas których dowiecie się czym jest bezwładne spadanie z ogromną prędkością i potężny zastrzyk adrenaliny. Zapewniamy fachowe podejście, atrakcyjne ceny, a także najwyższą jakość świadczonych usług i maksymalne bezpieczeństwo.

Skoczek

Podtatrzańska 7, 34-400 Nowy Targ, Małopolskie
Telefon: 50 106-10-98
http://www.skokiwtandemie24.pl
Sportowe buty dla dzieci ForPro

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo najwyższej jakości buty sportowe dla dzieci, a także inne elementy odzieży sportowej. Jako autoryzowany przedstawiciel firmy NIKE, dajemy naszym Klientom dostęp do ogromnego wyboru produktów tej firmy, które spełnią każde oczekiwania. Jeżeli interesują Państwa najlepsze obuwie - zapraszamy!

ForPro

Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 53 331-86-07
http://www.forpro.pl
Baseny ogrodowe

Zainstalowanie w swoim ogrodzie akwenu, od zawsze było sygnałem luksusu. Obecne technologie pozwalają jednak na znaczne obniżenie kosztów tego typu instalacji, przy zachowaniu wysokiej jakości materiałów. KESKE proponuje Państwu baseny drewniane, stalowe oraz typu Isoblok, lub też w postaci niecki wykonanej z włókna szklanego.

KESKE Katarzyna Stolarska

Zrębice Pierwsze, ul. Łąkowa 5, 42-256 Olsztyn, śląskie
Telefon: 34 343-59-00
http://www.keske.pl
Grille

Impreza na ogrodzie czy na działce nie może odbyć się bez dobrego jedzenia. Na przygotowanie takiego pozwolą Państwu grille dostępne w ofercie firmy Top-Grille. Proponujemy rozwiązania o różnych gabarytach, opalane węglem, jak i też zasilane prądem czy gazem. Szeroka gama opcji jest gwarancją, że każdy klient znajdzie u nas satysfakcjonujące go rozwiązanie.

Top-Grille

Mrówcza 212, 04-697 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 50 680-77-08
http://www.top-grille.pl
2012 www.cm.net.pl ©