Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

rozrywka i rekreacja

Nauka strzelania z broni

Sądzisz, że potrafisz korzystać z kalibrów? A może jesteś początkującym, który chciałby zmierzyć się z różnego typu dozwolonymi kalibrami? Nauka strzelania z broni w naszym zamkniętym ośrodku to rozwiązanie odpowiednie zarówno dla doświadczonych profesjonalistów, jak również amatorów. Oferujemy także szkolenia z posługiwania się pistoletami.

Strzelnica MoST

Chwaszczyńska 194, 81-571 Gdynia, pomorskie
Telefon: 58 629-79-60
http://gdyniastrzelnica.pl
Akcesoria rowerowe Rzeszów

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz pompki, dzwonki, błotniki, bidony, smary, lampki i inne akcesoria rowerowe. Rzeszów to miejsce, w którym znajduje się nasz lokal stacjonarny - możesz odwiedzić nas również tam i zapytać o pomoc w doborze produktu. Zakupy online wyślemy zaś do Ciebie w szybkim tempie!

PRZEMYSŁAW SZOPA

Witolda 8B, 35-302 Rzeszów, podkarpackie
Telefon: 57 510-80-55
http://velopoint.pl
Wypożyczalnia skitury Szczyrk

Najwyższej jakości sprzęt sportowy to jedna z wielu rzeczy, które zaoferować może nasza wypożyczalnia. Skitury, szkolenia, kursy czy wycieczki - wszyscy miłośnicy górskich eskapad znajdą w naszej ofercie wszystko to, czego tylko pragną od zimowego szaleństwa. Czekają na Ciebie zarówno bezpieczne trasy w Szczyrku, jak i te bardziej zaawansowane.

Sports Travel Tomasz Knapik

Świerkowa 26, 43-370 Szczyrk, śląskie
Telefon: 69 128-00-22
http://sportstravel.pl
Drewniane elementy wspinaczkowe

Chwyty, kulki, panele oraz wiele innych akcesoriów. Nasz internetowy sklep zaopatrzony jest w drewniane elementy wspinaczkowe, które wykorzystywane są do aktywności na sztucznych ściankach. Produkty, które posiadamy w swoim asortymencie, są wysokiej oraz sprawdzonej przez nas jakości, dlatego z pewnością sprawdzą się do alpinistycznych wyzwań!

M’Roc Holds

Józefa Łobodowskiego 6, 30-698 Kraków, małopolskie
Telefon: 50 772-07-59
http://www.climbingshop.pl
nauka pływania Warszawa

Wchodząc do wody, znajdujemy się w zupełnie nowym środowisku, przez co i nasze ciało zachowuje się zupełnie inaczej. Nauka pływania w Warszawie to oferta skierowana do osób w każdym wieku, ponieważ to umiejętność, którą ze względu na bezpieczeństwo życia oraz zdrowia, według nas, powinien posiadać każdy!

Mateusz Jurewicz - Swimming For Life

Inflancka 8, 00-001 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 51 514-39-65
http://www.swimmingforlife.pl
2012 www.cm.net.pl ©