Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

rozrywka i rekreacja

Kolonie www.poszukiwaczeprzygod.pl

Tylko w tym przedsiębiorstwie wyposażone Kolonie takie jak - Obóz młodzieżowy w Bułgarii, Hotel Kotva, Wehikuł czasu – obóz archeologiczny, Obóz RPG - Twierdza: Pieśń Bohaterów, Obóz doktora Dolittle i Obozy przygodowe - nad morzem. Ciepło zapraszamy do przejrzenia naszej oficjalnej witryny pod adresem www.poszukiwaczeprzygod.pl.

Poszukiwacze Przygód

ul. Dębowa 6, 80-204 Gdańsk, woj. Pomorskie
Telefon: 58 344-22-12
http://www.poszukiwaczeprzygod.pl
Skoki ze spadochronem

Skorzystajcie Państwo z życia i cieszcie się wspaniałymi skokami ze spadochronem, podczas których dowiecie się czym jest bezwładne spadanie z ogromną prędkością i potężny zastrzyk adrenaliny. Zapewniamy fachowe podejście, atrakcyjne ceny, a także najwyższą jakość świadczonych usług i maksymalne bezpieczeństwo.

Skoczek

Podtatrzańska 7, 34-400 Nowy Targ, Małopolskie
Telefon: 50 106-10-98
http://www.skokiwtandemie24.pl
Sportowe buty dla dzieci ForPro

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo najwyższej jakości buty sportowe dla dzieci, a także inne elementy odzieży sportowej. Jako autoryzowany przedstawiciel firmy NIKE, dajemy naszym Klientom dostęp do ogromnego wyboru produktów tej firmy, które spełnią każde oczekiwania. Jeżeli interesują Państwa najlepsze obuwie - zapraszamy!

ForPro

Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 53 331-86-07
http://www.forpro.pl
http://www.keske.pl/113,baseny

Zainstalowanie w swoim ogrodzie akwenu, od zawsze było sygnałem luksusu. Obecne technologie pozwalają jednak na znaczne obniżenie kosztów tego typu instalacji, przy zachowaniu wysokiej jakości materiałów. KESKE proponuje Państwu baseny drewniane, stalowe oraz typu Isoblok, lub też w postaci niecki wykonanej z włókna szklanego.

KESKE Katarzyna Stolarska

Zrębice Pierwsze, ul. Łąkowa 5, 42-256 Olsztyn k/Częstochowy, śląskie
Telefon: 34 343-59-00
http://www.keske.pl
Grille

Impreza na ogrodzie czy na działce nie może odbyć się bez dobrego jedzenia. Na przygotowanie takiego pozwolą Państwu grille dostępne w ofercie firmy Top-Grille. Proponujemy rozwiązania o różnych gabarytach, opalane węglem, jak i też zasilane prądem czy gazem. Szeroka gama opcji jest gwarancją, że każdy klient znajdzie u nas satysfakcjonujące go rozwiązanie.

Top-Grille

Mrówcza 212, 04-697 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 50 680-77-08
http://www.top-grille.pl
http://www.koza-tworzywa.pl/

Wielu amatorów wędkarstwa i wypoczynku nad wodą chętnie wybiera solidne i trwałe wyposażenie rekreacyjne od firmy ZPU Koza Stanisław. Produkcja łodzi pod Szczecinem odbywa się w naszym zakładzie już od wielu lat. Wytwarzamy również oryginalne kajaki i rowery wodne. Nasze sprzęty wyróżniają się wysoką odpornością mechaniczną.

Zakład Produkcyjno Usługowy Koza Stanisław

68, 74-204 Mielno Pyrzyckie, zachodniopomorskie
Telefon: 60 460-94-29
http://www.koza-tworzywa.pl
2012 www.cm.net.pl ©