Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

przemysł ciężki

Pasy zębate

Nasza firma zajmuje się sprzedażą takich produktów jak pasy zębate, motoreduktory oraz inne elementy przeniesienia napędu. Jesteśmy pewni, że nasze wyroby spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Szczególnie polecamy nasze pasy zębate oraz klinowe, które powstały przy użyciu nowoczesnych technologii, gwarantujących długi okres trwałości.

Pivexin Technology Sp. z o.o.

Jana Pawła II 2, 47-440 Nędza, śląskie
Telefon: 32 412-30-31
http://pivexin-tech.pl
Zbiorniki stalowe

Nasza firma zajmuje się profesjonalną produkcją zbiorników z najwyższej jakości blachy czarnej i chromoniklowej. Nasze wyroby cechują się ogromną wytrzymałością, dzięki czemu doskonale spełniają swoje funkcje przez długi czas. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej niezwykłej i atrakcyjnej cenowo oferty!

Ditta-Seria

Żdżary 75a, 26-420 Nowe Miasto n/Pilicą, podkarpackie
Telefon: 48 674-41-72
http://www.dittaseria.pl
Młot wahadłowy

Istnieje wiele metod określenia tego, czy dany materiał pozostaje w pełni wytrzymały. Jednakże, niewątpliwie jedną z najważniejszych pozostaje wykorzystanie młota wahadłowego. Elementy te, możliwe są do zakupienia zarówno w wersjach manualnych jak i zmotoryzowanych. Zachęcamy do odwiedzenia Spectro-Lab.

Spectro-Lab

Warszawska 100, 05-092 Łomianki, Mazowieckie
Telefon: 22 675-25-67
http://spectro-lab.pl
Centrum obróbcze

W naszej ofercie znajdą Państwo niedrogie urządzenia takie jak piła do aluminium, frezarka, wkrętarka, a także najbardziej zaawansowane, sterowane numerycznie urządzenia takie jak centra obróbcze, które są w stanie zastąpić wielu pracowników i pojedyncze maszyny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą narzędzi i sprzętu przemysłowego.

Fanum Skorupski-Wójcik Sp. J.

Wielopole Skrzyńskie 11B, 39-110 Wielopole Skrzyńskie, podkarpackie
Telefon: 17 221-48-80
http://www.fanum.pl
www.budmax-stalkwasoodporna.pl

W skomplikowanych konstrukcjach często trzeba łączyć elementy za pomocą stalowych przedmiotów. Pręty kwasoodporne firmy Budmax to znakomite rozwiązanie, które zapewni trwałość każdej konstrukcji. Artykuły stalowe oferowane przez firmę cechuje wyjątkowa odporność na czynniki zewnętrzne, dlatego mogą być stosowane w każdych warunkach.

BUDMAX

Źródlana 9, 85-444 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Telefon: 52 524-03-15
http://www.budmax-stalkwasoodporna.pl
Ochrona osobista VIP

Zachęcamy do zapoznania się oraz skorzystania z usług naszego biura detektywistycznego Detective Consulting! Zapewniamy również usługi z zakresu ochrony osobistej VIP czy ochrony mienia. Proponujemy zawsze sprawdzone i korzystne rozwiązania, które spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania. Stawiamy na pełne zadowolenie wszystkich naszych klientów, przekonaj się sam już dzisiaj. Zapraszamy!

Detective Consulting

Władysława Broniewskiego 5A/3, 80-526 Gdańsk, pomorskie
Telefon: 51 302-72-57
http://www.detectiveconsulting.com.pl
2012 www.cm.net.pl ©