Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

przemysł ciężki

Pasy zębate

Nasza firma zajmuje się sprzedażą takich produktów jak pasy zębate, motoreduktory oraz inne elementy przeniesienia napędu. Jesteśmy pewni, że nasze wyroby spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Szczególnie polecamy nasze pasy zębate oraz klinowe, które powstały przy użyciu nowoczesnych technologii, gwarantujących długi okres trwałości.

Pivexin Technology Sp. z o.o.

ul. Wyrobiskowa 4, 47-440 Babice, opolskie
Telefon: 32 412-30-31
http://pivexin-tech.pl
Zbiorniki stalowe

Nasza firma zajmuje się profesjonalną produkcją zbiorników z najwyższej jakości blachy czarnej i chromoniklowej. Nasze wyroby cechują się ogromną wytrzymałością, dzięki czemu doskonale spełniają swoje funkcje przez długi czas. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej niezwykłej i atrakcyjnej cenowo oferty!

Ditta-Seria

Żdżary 75a, 26-420 Nowe Miasto n/Pilicą, podkarpackie
Telefon: 48 674-41-72
http://www.dittaseria.pl
Młot wahadłowy

Istnieje wiele metod określenia tego, czy dany materiał pozostaje w pełni wytrzymały. Jednakże, niewątpliwie jedną z najważniejszych pozostaje wykorzystanie młota wahadłowego. Elementy te, możliwe są do zakupienia zarówno w wersjach manualnych jak i zmotoryzowanych. Zachęcamy do odwiedzenia Spectro-Lab.

Spectro-Lab

Warszawska 100, 05-092 Łomianki, mazowieckie
Telefon: 22 675-25-67
http://www.spectro-lab.pl
Centrum obróbcze

W naszej ofercie znajdą Państwo niedrogie urządzenia takie jak piła do aluminium, frezarka, wkrętarka, a także najbardziej zaawansowane, sterowane numerycznie urządzenia takie jak centra obróbcze, które są w stanie zastąpić wielu pracowników i pojedyncze maszyny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą narzędzi i sprzętu przemysłowego.

Fanum Skorupski-Wójcik Sp. J.

Wielopole Skrzyńskie 11B, 39-110 Wielopole Skrzyńskie, podkarpackie
Telefon: 17 221-48-80
http://www.fanum.pl
Ośrodek odwykowy

Osoby, które borykają się z uzależnieniami mają możliwość otrzymania u nas fachowej pomocy. Nasz ośrodek odwykowy zajmuje się leczeniem alkoholików i nałogowych hazardzistów. Oferujemy indywidualną opiekę terapeutów, przyjazną atmosferę, indywidualnie dopasowany plan terapii i motywację do pracy nad sobą.

SOT Stare Juchy Przyjazna Klinika Uzależnień

Sportowa 2, 19-330 Stare Juchy, warmińsko-mazurskie
Telefon: 53 543-42-02
http://www.sotstarejuchy.pl
Rozwój duchowy

Jeśli w Twoim życiu czegoś brakuje, jeśli pomimo dobrobytu i rodziny nadal nie czujesz się w pełni szczęśliwy, to oznacza, że za mało uwagi poświęcasz na rozwój duchowy. By pozwolić sobie na ciągły wzrost, musisz odkryć swój pełen potencjał i zrozumieć, że jesteś energią i światłem. Pomogę Ci poznać Twoje możliwości i zaproszę do uzdrawiania kwantowego, byś mógł jak najszybciej poczuć się jednością z najważniejsza osobą - samym sobą.

Konsultant ślubny Kielce

Prawdą jest, iż od pewnego czasu również i Polsce wydaje się, iż konsultant ślubny jest idealnym zawodem dla Kobiety, która pragnie posiadać niezobowiązującą pracę. Kurs przygotowujący do pełnienia tego typu roli znajdziecie Państwo w obszarze działalności Akademii Pani Spinki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

NK GROUP KARINA CIOSK

ul. Sienkiewicza 57/6, 25-002 Kielce, świętokrzyskie
Telefon: 66 325-64-86
http://www.akademiapanispinki.pl
2012 www.cm.net.pl ©