Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

porady prawne

Kancelaria adwokacka Tychy

Oferta kancelarii adwokackiej znajdującej się w Tychach obejmuje przede wszystkim kompleksową obsługę klientów indywidualnych. Adwokat wraz z radcą prawnym oraz prawnikiem zajmuje się ponadto świadczeniem usług dla firm. W ramach działalności biura prawnik udziela porad, sporządza i opiniuje wzory dokumentów, a także występuje przed sądem oraz urzędami jako pełnomocnik klienta. Do gałęzi prawa, którymi zajmuje się adwokat, wlicza się prawo karne, pracy, cywilne oraz rodzinne i gospodarcze.

KMS Legal

Barona 30/202, 43–100 Tychy, śląskie
Telefon: 60 489-44-27
http://kmslegal.pl
Kancelaria adwokacka Płock

W zakresie naszej działalności jest świadczenie pomocy z prawa karnego, spadkowego oraz administracyjnego. Nasza kancelaria adwokacka udziela również porad prawnych w sprawach związanych z nieruchomościami oraz windykacją należności. Jesteśmy prawnikami działającymi nie tylko na terenie Płocka, ale również okolicznych miejscowości.

Kancelaria Adwokacka Jacek Piechota

Żyzna 1, pokój nr 5, 09-409 Płock, mazowieckie
Telefon: 60 462-55-02
http://adwokatpiechota.pl
Szkody górnicze Katowice

Specjalizujemy się w dochodzeniu zwrotu pieniędzy za straty powstałe na prywatnych posesjach, klasyfikowane jako szkody górnicze. Katowice to miasto, w którym działa nasza kancelaria prawna. Zajmujemy się sprawami w których powstały wady deweloperskie lub jakiekolwiek inne ubytki na mieniu, zarówno budynkach, jak i gruntach rolnych lub rekreacyjnych, a także plonach.

Adwokat Piotr Bosowski

W. Korfantego 51 lok. 17, 40-160 Katowice, śląskie
Telefon: 50 843-87-68
http://bosowski.pl
Kancelaria prawna Gliwice

Zarówno reprezentacja pracodawców, jak i pracowników w sporach przed sądem, a także tworzenie umów i regulaminów zarządów wchodzi w skład form pomocy, jaką oferuje kancelaria prawna w Gliwicach. Zajmuje się windykacjami, obsługą firm, a także kwestiami związanymi z nieruchomościami i księgami wieczystymi.

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Wala

Zwycięstwa 14/50, 44-100 Gliwice, śląskie
Telefon: 50 307-09-59
http://agnieszkawala.pl
Notariusz Szczecin

Jednym z zawodów, który wymaga przestrzegania odpowiedniej etyki jest notariusz. Szczecin jest rynkiem, gdzie z usług notarialnych skorzystać można w wielu miejscach, jednak to w naszej kancelarii liczyć można na kompleksową obsługę. Notariusz powinien mieć nie tylko odpowiednią wiedzę, ale też doświadczenie. Zapraszamy do naszego biura notarialnego mieszczącego się w centrum Szczecina.

Kancelaria notarialna Jan Borski - Notariusz

Al. Niepodleglości 30/1, 70-412 Szczecin, zachodniopomorskie
Telefon: 91 488-26-16
http://borski.com.pl
2012 www.cm.net.pl ©