Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

porady prawne

Kancelaria adwokacka Tychy

Oferta kancelarii adwokackiej znajdującej się w Tychach obejmuje przede wszystkim kompleksową obsługę klientów indywidualnych. Adwokat wraz z radcą prawnym oraz prawnikiem zajmuje się ponadto świadczeniem usług dla firm. W ramach działalności biura prawnik udziela porad, sporządza i opiniuje wzory dokumentów, a także występuje przed sądem oraz urzędami jako pełnomocnik klienta. Do gałęzi prawa, którymi zajmuje się adwokat, wlicza się prawo karne, pracy, cywilne oraz rodzinne i gospodarcze.

KMS Legal

Barona 30/202, 43–100 Tychy, śląskie
Telefon: 60 489-44-27
http://kmslegal.pl
Kancelaria adwokacka Płock

W zakresie naszej działalności jest świadczenie pomocy z prawa karnego, spadkowego oraz administracyjnego. Nasza kancelaria adwokacka udziela również porad prawnych w sprawach związanych z nieruchomościami oraz windykacją należności. Jesteśmy prawnikami działającymi nie tylko na terenie Płocka, ale również okolicznych miejscowości.

Kancelaria Adwokacka Jacek Piechota

Żyzna 1, pokój nr 5, 09-409 Płock, mazowieckie
Telefon: 60 462-55-02
http://adwokatpiechota.pl
Szkody górnicze Katowice

Specjalizujemy się w dochodzeniu zwrotu pieniędzy za straty powstałe na prywatnych posesjach, klasyfikowane jako szkody górnicze. Katowice to miasto, w którym działa nasza kancelaria prawna. Zajmujemy się sprawami w których powstały wady deweloperskie lub jakiekolwiek inne ubytki na mieniu, zarówno budynkach, jak i gruntach rolnych lub rekreacyjnych, a także plonach.

Adwokat Piotr Bosowski

W. Korfantego 51 lok. 17, 40-160 Katowice, śląskie
Telefon: 50 843-87-68
http://bosowski.pl
Kancelaria prawna Gliwice

Zarówno reprezentacja pracodawców, jak i pracowników w sporach przed sądem, a także tworzenie umów i regulaminów zarządów wchodzi w skład form pomocy, jaką oferuje kancelaria prawna w Gliwicach. Zajmuje się windykacjami, obsługą firm, a także kwestiami związanymi z nieruchomościami i księgami wieczystymi.

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Wala

Zwycięstwa 14/50, 44-100 Gliwice, śląskie
Telefon: 50 307-09-59
http://agnieszkawala.pl
Odwołania od decyzji ZUS

Nasza kancelaria prawna świadczy usługi także z zakresu pomocy związanej ze sprawami należącymi do właściwości państwowych instytucji ubezpieczeniowych. Zajmujemy się zarówno kompleksowym doradztwem, jak i pomocą w sporządzaniu odwołania od decyzji ZUS. Pomagamy w sprawach o uzyskanie odszkodowania za wypadki, czy też renty.

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Spławska

ul. Nowowiejskiego 43/5, 61-733 Poznań, wielkopolskie
Telefon: 60 510-60-52
http://kancelaria-splawska.pl
komornik a upadłość konsumencka

Borykasz się z długami, a spotkanie z osobą windykującą długi to Twój codzienny koszmar? Zastanawiasz się nad zależnością, która brzmi w następujący sposób? Komornik a upadłość konsumencka to zagadnienie, z którym zdecydowanie powinieneś udać się do specjalisty. To on przeprowadzi Cię przez wszystkie procesy z tym związane.

Wiktor Poniewierka Kancelaria Radcy Prawnego

Koszykarska 27B/16, 30-717 Kraków, małopolskie
Telefon: 53 169-51-17
http://kancelaria-poniewierka.com.pl
Komornik Marcin Gil

Zapewniamy Państwa, że profesjonalny i zarazem doświadczony komornik to osoba, bez której może nie udać się odzyskać należnych sobie dóbr, zwłaszcza jeśli liczy się je w dużych ilościach. Jesteśmy przekonani, że Marcin Gil to osoba odpowiednia, kompetentna i godna zaufania. Z pewnością będzie w stanie Państwu pomóc.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrowie Wielkopolskim Marek Gil

Partyzancka 26/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
Telefon: 62 592-82-96
http://komornik.ostrowwlkp.pl
2012 www.cm.net.pl ©