Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

porady prawne

Kancelaria adwokacka Tychy

Oferta kancelarii adwokackiej znajdującej się w Tychach obejmuje przede wszystkim kompleksową obsługę klientów indywidualnych. Adwokat wraz z radcą prawnym oraz prawnikiem zajmuje się ponadto świadczeniem usług dla firm. W ramach działalności biura prawnik udziela porad, sporządza i opiniuje wzory dokumentów, a także występuje przed sądem oraz urzędami jako pełnomocnik klienta. Do gałęzi prawa, którymi zajmuje się adwokat, wlicza się prawo karne, pracy, cywilne oraz rodzinne i gospodarcze.

KMS Legal

Barona 30/202, 43–100 Tychy,
Telefon: 60 489-44-27
http://kmslegal.pl
Kancelaria adwokacka Wola

Świadczymy porady prawne w dogodnej lokalizacji na Woli. Nasza kancelaria adwokacka zajmuje się usługami z zakresu prawa autorskiego, budowlanego oraz rodzinnego. Reprezentujemy klientów w procesach karnych oraz z powództwa cywilnego. Zajmujemy się również zagadnieniami z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Sobolewski

Bema 87 / 27, 01-233 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 465-70-25
http://adwokatsobolewski.pl
Czyszczenie kanalizacji łódzkie

Elementy uzbrojenia, takie jak wpusty uliczne, studnie rewizyjne, przykanaliki oraz odwodnienia liniowe to elementy, jakie obejmuje oferowane przez nas czyszczenie kanalizacji. W ramach naszych usług zajmujemy się również udrażnianiem sieci deszczowych i sanitarnych, a także prowadzimy ich monitoring.

Pogotowie kanalizacyjne Rafał Wziątek

Senatorska 19, 93-192 Łódź, łódzkie
Telefon: 69 062-84-00
http://czystakanalizacja.pl
Kancelaria adwokacka Płock

W zakresie naszej działalności jest świadczenie pomocy z prawa karnego, spadkowego oraz administracyjnego. Nasza kancelaria adwokacka udziela również porad prawnych w sprawach związanych z nieruchomościami oraz windykacją należności. Jesteśmy prawnikami działającymi nie tylko na terenie Płocka, ale również okolicznych miejscowości.

Kancelaria Adwokacka Jacek Piechota

Żyzna 1, pokój nr 5, 09-409 Płock, mazowieckie
Telefon: 60 462-55-02
http://adwokatpiechota.pl
2012 www.cm.net.pl ©