Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

porady prawne

Kancelaria adwokacka Tychy

Oferta kancelarii adwokackiej znajdującej się w Tychach obejmuje przede wszystkim kompleksową obsługę klientów indywidualnych. Adwokat wraz z radcą prawnym oraz prawnikiem zajmuje się ponadto świadczeniem usług dla firm. W ramach działalności biura prawnik udziela porad, sporządza i opiniuje wzory dokumentów, a także występuje przed sądem oraz urzędami jako pełnomocnik klienta. Do gałęzi prawa, którymi zajmuje się adwokat, wlicza się prawo karne, pracy, cywilne oraz rodzinne i gospodarcze.

KMS Legal

Barona 30/202, 43–100 Tychy, śląskie
Telefon: 60 489-44-27
http://kmslegal.pl
Kancelaria adwokacka Płock

W zakresie naszej działalności jest świadczenie pomocy z prawa karnego, spadkowego oraz administracyjnego. Nasza kancelaria adwokacka udziela również porad prawnych w sprawach związanych z nieruchomościami oraz windykacją należności. Jesteśmy prawnikami działającymi nie tylko na terenie Płocka, ale również okolicznych miejscowości.

Kancelaria Adwokacka Jacek Piechota

Żyzna 1, pokój nr 5, 09-409 Płock, mazowieckie
Telefon: 60 462-55-02
http://adwokatpiechota.pl
sprzątanie po budowie

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie transportu dla sektora komunalnego oraz klientów indywidualnych. Wykonujemy przede wszystkim świadczenia oparte na wywozie śmieci oraz gruzu, jak tez innych zanieczyszczeń po pracach budowlanych. Działamy na terenie Szczecina oraz okolic. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Sprzątanie po budowie jeszcze nigdy nie było tak proste.

Multi - Higiena S.C.

Koralowa 39, 71-220 Szczecin, zachodniopomorskie
Telefon: 91 453-14-34
http://www.multihigiena.pl
2012 www.cm.net.pl ©