Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

oferty szkoleniowe, nauka

Scrum

Szkolenie Scrum dla menedżerów to duże udogodnienie zwłaszcza dla firm o skomplikowanej strukturze zatrudnienia, ponieważ zdecydowanie ułatwia stworzenie rozsądnego harmonogramu kursów Scrum i trafne wkomponowanie go w program codziennych obowiązków służbowych wszystkich pracowników. Zachęcamy do skorzystania z oferty szkoleń.

PM Experts Sp. z o.o.

Puławska 228/6, 02-670 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 881-61-41
http://pmexperts.pl
Usługi bhp poznań

Usługi BHP w Poznaniu oferuje nasza firma. W naszej ofercie szkolenia BHP okresowe i wstępne, audyty oraz koordynacja działań BHP w firmie. Przeprowadzamy audyty zarządzania jakością oraz prowadzimy szkolenia z zakresu systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności. Wszystkie szkolenia organizujemy w oparciu o aktualnie obowiązujące przepisy prawa i nowoczesne metody.

Globes Consulting

ul. Wieczorynki 10, 60-193 Poznań, woj. wielkopolskie
Telefon: 61 661-03-29
http://www.globes.pl
BHP

Nasz poznański ośrodek szkoleniowy - Centrum BHP i PPOŻ - od wielu lat specjalizuje się w prowadzeniu kursów dla pracowników wielu firm. Naszym zadaniem jest ich wyposażenie w odpowiednią wiedzę, która pomoże zatroszczyć się o odpowiednie bezpieczeństwo w trakcie wykonywania obowiązków służbowych. Przeprowadzamy także kursy udzielania pomocy przedmedycznej.

Sela Sp. z o.o.

Langiewicza 2/9, 61-502 Poznań, Wielkopolskie
Telefon: 68 325-01-30
http://www.selabhp.pl
2012 www.cm.net.pl ©