Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

oferty szkoleniowe, nauka

Tłumaczenia angielski

Nasze biuro tłumaczeń Lynx oferuje obsługę w niemal wszystkich językach świata, jednak nadal najbardziej popularne pozostają tłumaczenia angielski. Bydgoszcz jest naszą siedzibą, jednak świadczymy nasze usługi również drogą elektroniczną. Translacje pisemne czy ustne to zadanie właśnie dla nas. Zapraszamy!

Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX

Jana Karola Chodkiewicza 15, 85-065 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Telefon: 53 333-61-15
http://www.lynx.net.pl
agencja pracy tymczasowej dla ukraińców

Nasza agencja pracy tymczasowej dla ukraińców posiada swoją siedzibę zarówno w Polsce, jak i na Ukrainie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić stały kontakt z naszymi pracownikami. Pośrednictwo w zatrudnieniu jakie oferujemy znacznie ułatwia cały proces zdobywania zarówno pracy przez osoby z Ukrainy, jak pracodawcom pozyskiwanie nowych pracowników.

Agencja zatrudnienia „Dobra Praca”

Głogowska 88/1A, 60-262 Poznań, wielkopolskie
Telefon: 78 300-37-75
http://agencjadobrapraca.pl
Nauka gry na gitarze

Szkoła jazzu i muzyki rozrywkowej VOC gorąco zachęca Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą dostępną na naszej stronie internetowej. Już od wielu lat naszą specjalnością jest nauka śpiewu, nauka gry na pianinie oraz nauka gry na gitarze. Białystok, bo tam właśnie mieści się nasza siedziba, zagwarantuje Państwu najlepsze warunki do nauki oraz wsparcie utalentowanych nauczycieli. Serdecznie zapraszamy.

Dorota Hermanowicz-Kozłowska VOC

Zacisze 19/1, 15-138 Białystok, podlaskie
Telefon: 53 561-22-88
http://vocszkola.pl
wystąpienia publiczne szkolenie

Wiemy jak niekomfortowe mogą się wydawać wystąpienia publiczne. Szkolenie, które Państwu proponujemy, ma na celu podniesienie umiejętności komunikacyjnych jego uczestników, tak by sztuka autoprezentacji była przez nich opanowana do perfekcji. Posiadamy wiedzę i kwalifikacje, które są gwarancją efektywnego i kompleksowego nauczania.

HR Instytut

Toszecka 101/217, 44-117 Gliwice, śląskie
Telefon: 66 550-14-84
http://hr-instytut.pl
Alergiczne choroby skóry

Nasza szkoła prowadzi szkolenia z zakresu wiedzy o medycynie chińskiej. Warsztaty dotyczą różnej tematyki. Jedną z nich są alergiczne choroby skóry. Podczas kursu udostępniamy potrzebne materiały i skrypty, a każde szkolenie kończy się zdobyciem przez Państwa certyfikatu uczestnictwa. Wiedza przekazywana jest m.in. przez fizjoterapeutki, lekarzy czy pielęgniarki.

Orkiszowe Pola Sp. z o.o.

Strzeszyńska 76, 60-479 Poznań, wielkopolskie
Telefon: 60 316-65-77
http://szkola.orkiszowepola.pl
Szkolenie środowiskowe

To rozbudowane nauki, dotyczące ekologii i tego, jak możemy zapobiec tak szybkiemu zanieczyszczaniu naszej planety. Szkolenie środowiskowe porusza tematy z dziedziny wpływu i dbanie o stan naszej planety. Kurs składa się z wykładów dotyczących ochrony w szczególności środowisk naturalnych, a także innych.

AMG Szkolenia

Bursztynowa 8/44, 20-576 Lublin, lubelskie
Telefon: 78 917-20-32
http://amgszkolenia.pl
2012 www.cm.net.pl ©