Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

oferty szkoleniowe, nauka

Firma BHP Zielona Góra

Nasz lubuski ośrodek szkoleniowy - Centrum BHP i PPOŻ - od wielu lat specjalizuje się w prowadzeniu kursów dla pracowników wielu firm. Naszym zadaniem jest ich wyposażenie w odpowiednią wiedzę, która pomoże zatroszczyć się o odpowiednie bezpieczeństwo w trakcie wykonywania obowiązków służbowych. Przeprowadzamy także kursy udzielania pomocy przedmedycznej.

Sela Sp. z o.o.

św. Kingi 5a, 65-215 Zielona Góra, lubuskie
Telefon: 50 912-77-46
http://www.selabhp.pl
CCNA

Nasza firma to doświadczony partner szkoleniowy oferujący programy na poziomie Entry i Associate umożliwiające osiągnięcie certykikatu CCNA. Każde z oferowanych przez nas szkoleń dostosowane jest do bieżących potrzeb sektora IT dot. przede wszystkim zarządzania sieciami. Gwarantujemy wykwalifikowaną kadrę oraz dostęp do materiałów dydaktycznych.

Trecom

Czyżewska 10, 02-908 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 488-72-00
http://szkolenia.trecom.pl
Tłumaczenia angielski

Nasze biuro tłumaczeń Lynx oferuje obsługę w niemal wszystkich językach świata, jednak nadal najbardziej popularne pozostają tłumaczenia angielski. Bydgoszcz jest naszą siedzibą, jednak świadczymy nasze usługi również drogą elektroniczną. Translacje pisemne czy ustne to zadanie właśnie dla nas. Zapraszamy!

Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX

Jana Karola Chodkiewicza 15, 85-065 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Telefon: 53 333-61-15
http://www.lynx.net.pl
Studia podyplomowe z psychologii

Jeśli masz już tytuł magistra lub licencjata, wcale to nie oznacza końca edukacji. W naszym serwisie prezentujemy studia podyplomowe z psychologii, dzięki którym odkryjesz tajniki, jakie skrywa ludzki umysł. Nasz program kształcenia zapozna Cię z metodami wykorzystywanymi przez trenerów rozwoju osobistego na całym świecie.

ASM Projekt Agnieszka Szczepanek-Moskal

Brzask 2, 62-006 Grusz­czyn, wielkopolskie
Telefon: 60 237-70-57
http://studiapodyplomowe.net.pl
agencja pracy tymczasowej dla ukraińców

Nasza agencja pracy tymczasowej dla ukraińców posiada swoją siedzibę zarówno w Polsce, jak i na Ukrainie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić stały kontakt z naszymi pracownikami. Pośrednictwo w zatrudnieniu jakie oferujemy znacznie ułatwia cały proces zdobywania zarówno pracy przez osoby z Ukrainy, jak pracodawcom pozyskiwanie nowych pracowników.

Agencja zatrudnienia „Dobra Praca”

Głogowska 88/1A, 60-262 Poznań, wielkopolskie
Telefon: 78 300-37-75
http://agencjadobrapraca.pl
Nauka gry na gitarze

Szkoła jazzu i muzyki rozrywkowej VOC gorąco zachęca Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą dostępną na naszej stronie internetowej. Już od wielu lat naszą specjalnością jest nauka śpiewu, nauka gry na pianinie oraz nauka gry na gitarze. Białystok, bo tam właśnie mieści się nasza siedziba, zagwarantuje Państwu najlepsze warunki do nauki oraz wsparcie utalentowanych nauczycieli. Serdecznie zapraszamy.

Dorota Hermanowicz-Kozłowska VOC

Zacisze 19/1, 15-138 Białystok, podlaskie
Telefon: 53 561-22-88
http://vocszkola.pl
Korepetycje niemiecki online

Chcesz rozwijać swoje kompetencje i umiejętności, ale brakuje Ci czasu i cenisz sobie wygodę? Możesz uczyć się języka obcego bez wychodzenia z domu! Oferujemy korepetycje niemieckiego online, w nowoczesnej formule internetowych zajęć indywidualnych. Sprawdź cennik kursów i zapisz się na lekcję próbną.

F.H.U. "RAFANIA" ANNA GRZYWA

Rzemieślnicza 16, 43-600 Jaworzno, śląskie
Telefon: 51 517-64-84
http://niemieckionline.online
2012 www.cm.net.pl ©