Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

oferty szkoleniowe, nauka

Professional Scrum Master

Szkolenie Scrum dla menedżerów to duże udogodnienie zwłaszcza dla firm o skomplikowanej strukturze zatrudnienia, ponieważ zdecydowanie ułatwia stworzenie rozsądnego harmonogramu kursów Scrum i trafne wkomponowanie go w program codziennych obowiązków służbowych wszystkich pracowników. Zachęcamy do skorzystania z oferty szkoleń.

PM Experts Sp. z o.o.

Puławska 228/6, 02-670 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 881-61-41
http://pmexperts.pl
Firma BHP Zielona Góra

Nasz lubuski ośrodek szkoleniowy - Centrum BHP i PPOŻ - od wielu lat specjalizuje się w prowadzeniu kursów dla pracowników wielu firm. Naszym zadaniem jest ich wyposażenie w odpowiednią wiedzę, która pomoże zatroszczyć się o odpowiednie bezpieczeństwo w trakcie wykonywania obowiązków służbowych. Przeprowadzamy także kursy udzielania pomocy przedmedycznej.

Sela Sp. z o.o.

św. Kingi 5a, 65-215 Zielona Góra, lubuskie
Telefon: 68 325-01-30
http://www.selabhp.pl
Kursy językowe

Gdzie najlepiej podszkolić swoje umiejętności komunikacyjne? Oczywiście w naturalnych sytuacjach, których reżyserem staje się codzienność. To właśnie dlatego stworzyliśmy możliwość uczestniczenia w kursach językowych. Zrozumienie wielu idiomów jest możliwie dopiero, kiedy będą państwo czerpać pełnymi garściami z bogactwa kultury wyspiarskiej. Wielka Brytania pomoże państwu nie tylko zdobyć wiedzę i umiejętności, ale również niezwykle praktycznie spożytkować czas.

Translatis

Grunwaldzka 112, 36-040 Boguchwała, podkarpackie
Telefon: 50 967-43-44
http://www.translatis.pl
CCNA

Nasza firma to doświadczony partner szkoleniowy oferujący programy na poziomie Entry i Associate umożliwiające osiągnięcie certykikatu CCNA. Każde z oferowanych przez nas szkoleń dostosowane jest do bieżących potrzeb sektora IT dot. przede wszystkim zarządzania sieciami. Gwarantujemy wykwalifikowaną kadrę oraz dostęp do materiałów dydaktycznych.

Trecom

Czyżewska 10, 02-908 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 488-72-00
http://szkolenia.trecom.pl
Terminy kursów SEP

Jesteś studentem, inżynierem lub technikiem? Podnieś swoje kwalifikacje i uzyskaj uprawnienia elektryczne. Dzięki SEP poznasz podstawowe przepisy prawa, przyswoisz zasady BHP oraz nauczysz się obsługi nowoczesnych urządzeń. Gwarantujemy dostęp do materiałów edukacyjnych i wydanie stosownych zaświadczeń o odbyciu kursu.

Grupa Silesia Sp. z o.o. im. Romana Januszkiewicza

Siemianowicka 16, 41-902 Bytom, śląskie
Telefon: 32 271-35-64
http://kursy-sep.pl
Tłumaczenia angielski

Nasze biuro tłumaczeń Lynx oferuje obsługę w niemal wszystkich językach świata, jednak nadal najbardziej popularne pozostają tłumaczenia angielski. Bydgoszcz jest naszą siedzibą, jednak świadczymy nasze usługi również drogą elektroniczną. Translacje pisemne czy ustne to zadanie właśnie dla nas. Zapraszamy!

Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX

Jana Karola Chodkiewicza 15, 85-065 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Telefon: 53 333-61-15
http://www.lynx.net.pl
2012 www.cm.net.pl ©