Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

oferty szkoleniowe, nauka

Professional Scrum Master

Szkolenie Scrum dla menedżerów to duże udogodnienie zwłaszcza dla firm o skomplikowanej strukturze zatrudnienia, ponieważ zdecydowanie ułatwia stworzenie rozsądnego harmonogramu kursów Scrum i trafne wkomponowanie go w program codziennych obowiązków służbowych wszystkich pracowników. Zachęcamy do skorzystania z oferty szkoleń.

PM Experts Sp. z o.o.

Puławska 228/6, 02-670 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 881-61-41
http://pmexperts.pl
Firma BHP Zielona Góra

Nasz lubuski ośrodek szkoleniowy - Centrum BHP i PPOŻ - od wielu lat specjalizuje się w prowadzeniu kursów dla pracowników wielu firm. Naszym zadaniem jest ich wyposażenie w odpowiednią wiedzę, która pomoże zatroszczyć się o odpowiednie bezpieczeństwo w trakcie wykonywania obowiązków służbowych. Przeprowadzamy także kursy udzielania pomocy przedmedycznej.

Sela Sp. z o.o.

św. Marcina 47/3, 61-086 Poznań, wielkopolskie
Telefon: 69 995-35-70
http://www.selabhp.pl
Kursy językowe

Gdzie najlepiej podszkolić swoje umiejętności komunikacyjne? Oczywiście w naturalnych sytuacjach, których reżyserem staje się codzienność. To właśnie dlatego stworzyliśmy możliwość uczestniczenia w kursach językowych. Zrozumienie wielu idiomów jest możliwie dopiero, kiedy będą państwo czerpać pełnymi garściami z bogactwa kultury wyspiarskiej. Wielka Brytania pomoże państwu nie tylko zdobyć wiedzę i umiejętności, ale również niezwykle praktycznie spożytkować czas.

Translatis

Grunwaldzka 112, 36-040 Boguchwała, podkarpackie
Telefon: 50 967-43-44
http://www.translatis.pl
CCNA

Nasza firma to doświadczony partner szkoleniowy oferujący programy na poziomie Entry i Associate umożliwiające osiągnięcie certykikatu CCNA. Każde z oferowanych przez nas szkoleń dostosowane jest do bieżących potrzeb sektora IT dot. przede wszystkim zarządzania sieciami. Gwarantujemy wykwalifikowaną kadrę oraz dostęp do materiałów dydaktycznych.

Trecom

Czyżewska 10, 02-908 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 488-72-00
http://szkolenia.trecom.pl
Terminy kursów SEP

Jesteś studentem, inżynierem lub technikiem? Podnieś swoje kwalifikacje i uzyskaj uprawnienia elektryczne. Dzięki SEP poznasz podstawowe przepisy prawa, przyswoisz zasady BHP oraz nauczysz się obsługi nowoczesnych urządzeń. Gwarantujemy dostęp do materiałów edukacyjnych i wydanie stosownych zaświadczeń o odbyciu kursu.

Grupa Silesia Sp. z o.o. im. Romana Januszkiewicza

Siemianowicka 16, 41-902 Bytom, śląskie
Telefon: 32 271-35-64
http://kursy-sep.pl
2012 www.cm.net.pl ©