Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

oferty szkoleniowe, nauka

Tłumaczenia angielski

Nasze biuro tłumaczeń Lynx oferuje obsługę w niemal wszystkich językach świata, jednak nadal najbardziej popularne pozostają tłumaczenia angielski. Bydgoszcz jest naszą siedzibą, jednak świadczymy nasze usługi również drogą elektroniczną. Translacje pisemne czy ustne to zadanie właśnie dla nas. Zapraszamy!

Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX

Jana Karola Chodkiewicza 15, 85-065 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Telefon: 53 333-61-15
http://www.lynx.net.pl
Nauka gry na gitarze

Szkoła jazzu i muzyki rozrywkowej VOC gorąco zachęca Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą dostępną na naszej stronie internetowej. Już od wielu lat naszą specjalnością jest nauka śpiewu, nauka gry na pianinie oraz nauka gry na gitarze. Białystok, bo tam właśnie mieści się nasza siedziba, zagwarantuje Państwu najlepsze warunki do nauki oraz wsparcie utalentowanych nauczycieli. Serdecznie zapraszamy.

Dorota Hermanowicz-Kozłowska VOC

Zacisze 19/1, 15-138 Białystok, podlaskie
Telefon: 53 561-22-88
http://vocszkola.pl
Alergiczne choroby skóry

Nasza szkoła prowadzi szkolenia z zakresu wiedzy o medycynie chińskiej. Warsztaty dotyczą różnej tematyki. Jedną z nich są alergiczne choroby skóry. Podczas kursu udostępniamy potrzebne materiały i skrypty, a każde szkolenie kończy się zdobyciem przez Państwa certyfikatu uczestnictwa. Wiedza przekazywana jest m.in. przez fizjoterapeutki, lekarzy czy pielęgniarki.

Orkiszowe Pola Sp. z o.o.

Strzeszyńska 76, 60-479 Poznań, wielkopolskie
Telefon: 60 316-65-77
http://szkola.orkiszowepola.pl
Szkolenie środowiskowe

To rozbudowane nauki, dotyczące ekologii i tego, jak możemy zapobiec tak szybkiemu zanieczyszczaniu naszej planety. Szkolenie środowiskowe porusza tematy z dziedziny wpływu i dbanie o stan naszej planety. Kurs składa się z wykładów dotyczących ochrony w szczególności środowisk naturalnych, a także innych.

AMG Szkolenia

Bursztynowa 8/44, 20-576 Lublin, lubelskie
Telefon: 78 917-20-32
http://amgszkolenia.pl
Testy kat c

Ucz się do egzaminu, korzystając z oficjalnej bazy pytań. Rozwiązuj testy kat c i przygotuj się do zdania egzaminu za pierwszym podejściem. Korzystaj ze sprawdzonych materiałów, zgodnych z obowiązującymi zasadami ruchu drogowego i kwestiami technicznymi. Możesz korzystać z materiałów nawet na telefonie komórkowym.

123testy.pl

Stefana Batorego 18, 02-591 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 57 123-91-13
http://123testy.pl
szkolenia online dla oświaty

Szkolenia online dla oświaty to coraz popularniejsza forma doskonalenia zawodowego nauczycieli i innych pracowników oświaty. Dzięki takiemu rozwiązaniu edukacja staje się bardziej dostępna, a uczestnicy szkoleń mogą uczyć się w dowolnym czasie i miejscu. Szkolenia te umożliwiają zdobycie nowej wiedzy oraz doskonalenie umiejętności w obszarze pedagogiki, technologii cyfrowych czy też organizacji pracy w szkole.

Zapisz on-line s.c.

Kalwaria 40, 43-384 Jaworze, śląskie
Telefon: 66 274-81-69
http://zapiszon-line.pl
Polimery i tworzywa sztuczne

Wykorzystując najnowsze technologie, dostarczamy produkty najwyższej jakości, które przekształcą Twoje pomysły w rzeczywistość. Nasza pasja, zaangażowanie i głębokie zrozumienie pozwoliło nam stworzyć trwałe i skuteczne polimery i tworzywa sztuczne, które przynoszą wartość naszym klientom na całym świecie. Czy jesteś gotów na przekształcenie swojej działalności? Nie daj się ograniczyć — zacznij teraz i dołącz do nas na drodze do nieograniczonego sukcesu!

HADRON SCIENTIFIC Agnieszka Guzikowska

Batalionów Chłopskich 50, 25-671 Kielce, świętokrzyskie
Telefon: 88 910-62-10
http://hadronscientific.pl
2012 www.cm.net.pl ©