Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

bankowość i finanse

przechowywanie dokumentów podatkowych

Obowiązkiem każdej firmy jest gromadzenie oraz archiwizacja wszelkich akt pracowników oraz informacji dotyczących działania przedsiębiorstwa. Ważne jest także przechowywanie dokumentów podatkowych, umów kadrowo-płacowych oraz wszelkich faktur, paragonów i wyciągów z kont bankowych. Na naszej stronie dowiesz się, jakie pisma mogą być archiwizowane nie tylko w formie papierowej, ale także elektronicznej.

Archivio Sp. z o.o.

Annopol 4a, hala A, 03-236 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 814-54-07
http://archivio.pl
badanie planu przekształcenia

Przedstawiamy zakres usług kancelarii biegłego rewidenta. W zakresie mieszczą się m.in. badanie planu przekształcenia spółki, audyt sprawozdań finansowych, wyceny udziałów, przedsiębiorstw itp., doradztwo podatkowe, ekspertyzy ekonomiczne i szkolenia. Szczegółowe informacje oraz kontakt dostępne są na stronie internetowej.

KBR Anna Kuza i Wspólnicy Kraków

Stefana Batorego 4/6, 31-135 Kraków, małopolskie
Telefon: 12 630-98-98
http://www.kancelaria-kbr.pl
Doradztwo podatkowe

Jedną z usług, jakie proponujemy, jest doradztwo podatkowe. Wrocław - to tu mieści się nasze biuro, którego pracownicy realizują swoje zadania sumiennie i skutecznie. Zaangażowanie i wiedza, jaką wkładają w doradztwo podatkowe sprawiają, że nie mają sobie równych w całym Wrocławiu. Zapraszamy do współpracy na najwyższym poziomie.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego - dr Ewelina Skwierczyńska

Sokola 1, 55-200 Marcinkowice, dolnośląskie
Telefon: 50 502-57-45
http://tax-es.pl
Ekskluzywne pióra wieczne

Wyjątkowe, wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, proponowane przez nas ekskluzywne pióra wiecznie będą doskonałym pomysłem na prezent. Dysponujemy bardzo bogatą ofertą, na którą składają się przyrządy do pisania w wielu rozmaitych kształtach, kolorach i z wbudowanymi różnymi, nowoczesnymi rozwiązaniami.

ViscontiSklep.pl

Złota 69, 00-819 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 53 866-44-55
http://www.viscontisklep.pl
Tłumaczenia techniczne

Wykonujemy między innymi tłumaczenia techniczne, które polegają na przekładzie specjalistycznych tekstów. Zajmujemy się takimi dziedzinami jak ochrona środowiska, bhp czy historia sztuki. Gwarantujemy wysoką jakość oraz przekład zarówno z języka polskiego na język obcy, jak i z języka obcego na polski oraz z obcego na obcy. Nasi specjaliści charakteryzują się nie tylko doskonałą znajomością języka, ale również odpowiednią wiedzą z danej dziedziny.

KMK Biuro Tłumaczeń

Powstańców Śląskich 1/45, 01-381 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 633-84-83
http://www.kmk-tlumaczenia.pl
Tłumaczenia przysięgłe

Usługi, jakim są tłumaczenia przysięgłe, zostaną u nas zrealizowane szybko, dokładnie, profesjonalnie - po prostu dobrze, z zachowanie najwyższej jakości. Zapraszamy zatem do naszego biura tłumaczeń w Stargardzie. Z pełną ofertą usług zapoznać się mogą Państwo odwiedzając naszą firmową stronę internetową.

Centrum Tłumaczeń Przysięgłych i Technicznych

kard. S. Wyszyńskiego 6 (2 piętro), 73-110 Stargard, zachodniopomorskie
Telefon: 79 318-01-69
http://tlumaczenia-stargard.pl
Biofeedback

W naszym gabinecie stosujemy innowacyjne metody terapii. Ośrodek centrum in corpore w Ktowicach wykonuje biofeedback. Jest to metoda polegająca na dostarczaniu informacji zwrotnej pacjentowi na temat stanu jego zdrowia, na podstawie danych, które generowane są przez system komputerowy śledzący jego ruchy.

Centrum Diagnostyki i Terapii "In Corpore"

Bażantów 2, 40-668 Katowice, śląskie
Telefon: 66 430-00-69
http://www.centrumincorpore.pl
Ubezpieczenie turystyczne klauzula alkoholowa

Planując podróż, dobrze jest przygotować się na każdą ewentualność, czemu służą polisy wyjazdowe. Jeśli chodzi o ubezpieczenie turystyczne, klauzula alkoholowa dawniej występowała w większości z nich. Obecnie jednak można korzystać z usług, w których uwzględniona jest również ochrona w przypadku niektórych zdarzeń mających miejsce po spożyciu napojów procentowych.

Ubezpieczenia Dorian Habrych

Świętojańska 85/5, 81-389 Gdynia, pomorskie
Telefon: 69 184-94-88
http://abakusubezpieczenia.pl
Wycena nieruchomości Kraków

Rzeczoznawca majątkowy zajmuje się profesjonalną wyceną na terenie Krakowa i okolic. Wycena nieruchomości dokonywana jest w celu: sprzedaży mienia, postępowania wywłaszczeniowego, ustalenia wartości służebności przesyłu mediów, ustalenie odszkodowania, aktualizacji opłat z tytułu użytkowania wieczystego.

Dominika Byrska Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego

W. Łokietka 6B/17, 30-010 Kraków, małopolskie
Telefon: 50 254-10-77
http://byrska.pl
Biuro rachunkowe Ursynów

Coraz większa specjalizacja firm sprawia, że wiele z nich decyduje się na usługi, które proponuje między innymi nasze biuro rachunkowe. Ursynów to warszawska dzielnica, gdzie prowadzimy swoją działalność. Służymy swoją fachową pomocą małym firmom i dużym przedsiębiorstwom, które nie chcą lub nie mają czasu na zajmowanie się dokumentami podatkowymi, płacami i innymi rzeczami związanymi z księgowością firmy.

ProNumerica Services Sp. z o. o.

Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 112B, 02-797 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 643-00-60
http://www.pronumerica.pl
2012 www.cm.net.pl ©