Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

bankowość i finanse

przechowywanie dokumentów podatkowych

Obowiązkiem każdej firmy jest gromadzenie oraz archiwizacja wszelkich akt pracowników oraz informacji dotyczących działania przedsiębiorstwa. Ważne jest także przechowywanie dokumentów podatkowych, umów kadrowo-płacowych oraz wszelkich faktur, paragonów i wyciągów z kont bankowych. Na naszej stronie dowiesz się, jakie pisma mogą być archiwizowane nie tylko w formie papierowej, ale także elektronicznej.

Archivio Sp. z o.o.

Annopol 4a, hala A, 03-236 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 814-54-07
http://archivio.pl
badanie planu przekształcenia

Przedstawiamy zakres usług kancelarii biegłego rewidenta. W zakresie mieszczą się m.in. badanie planu przekształcenia spółki, audyt sprawozdań finansowych, wyceny udziałów, przedsiębiorstw itp., doradztwo podatkowe, ekspertyzy ekonomiczne i szkolenia. Szczegółowe informacje oraz kontakt dostępne są na stronie internetowej.

KBR Anna Kuza i Wspólnicy Kraków

Stefana Batorego 4/6, 31-135 Kraków, małopolskie
Telefon: 12 630-98-98
http://www.kancelaria-kbr.pl
Terminal płatniczy za darmo

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, to możesz otrzymać dla swojej firmy terminal płatniczy za darmo. Wystarczy, że przystąpisz do Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego. Jako jego członek otrzymasz od nas darmową instalację oraz rok bez opłat za jego użytkowanie. Wystarczy, że wycofasz koszt surcharge pobierany od klientów używających kart.

Elavon Financial Services

Puławska 17, 02-515 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 306-03-16
http://www.elavon.pl
Doradztwo podatkowe

Jedną z usług, jakie proponujemy, jest doradztwo podatkowe. Wrocław - to tu mieści się nasze biuro, którego pracownicy realizują swoje zadania sumiennie i skutecznie. Zaangażowanie i wiedza, jaką wkładają w doradztwo podatkowe sprawiają, że nie mają sobie równych w całym Wrocławiu. Zapraszamy do współpracy na najwyższym poziomie.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego - dr Ewelina Skwierczyńska

Sokola 1, 55-200 Marcinkowice, dolnośląskie
Telefon: 50 502-57-45
http://www.tax-es.pl
Usługi księgowe Łódź

Serdecznie polecamy Państwu prowadzone przez naszą firmę biuro księgowe. Łódź to miasto, w którym znajduje się nasza siedziba. Świadczymy w nim kompleksowe usługi księgowe, jak również rachunkowe. Prowadzimy także dział rozliczeń podatkowych. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej profesjonalnej firmy!

Biuro Rachunkowe Elżbieta Mikołajczyk

Morgowa 4, 91-223 Łódź, łódzkie
Telefon: 69 541-36-97
http://www.biuroemikol.eu
Ekskluzywne pióra wieczne

Wyjątkowe, wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, proponowane przez nas ekskluzywne pióra wiecznie będą doskonałym pomysłem na prezent. Dysponujemy bardzo bogatą ofertą, na którą składają się przyrządy do pisania w wielu rozmaitych kształtach, kolorach i z wbudowanymi różnymi, nowoczesnymi rozwiązaniami.

ViscontiSklep.pl

Złota 69, 00-819 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 53 866-44-55
http://www.viscontisklep.pl
Biuro detektywistyczne Toruń

Często osoby, który przeżywają czyjąś niewierność decydują się szybko na podjęcie ostatecznego kroku, jakim na pewno jest rozwód. Niestety, często jeden błąd przekreśla istnienie całego związku, nawet wieloletniego. Biuro detektywistyczne Defenda z siedzibą w Toruniu pozwoli w sposób definitywny rozwiać wszelakie wątpliwości odnośnie zdrady partnera.

DEFENDA Rafał Gerke

Jęczmienna 22/7, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
Telefon: 78 921-24-33
http://defenda.pl
Tłumaczenia techniczne

Wykonujemy między innymi tłumaczenia techniczne, które polegają na przekładzie specjalistycznych tekstów. Zajmujemy się takimi dziedzinami jak ochrona środowiska, bhp czy historia sztuki. Gwarantujemy wysoką jakość oraz przekład zarówno z języka polskiego na język obcy, jak i z języka obcego na polski oraz z obcego na obcy. Nasi specjaliści charakteryzują się nie tylko doskonałą znajomością języka, ale również odpowiednią wiedzą z danej dziedziny.

KMK Biuro Tłumaczeń

Powstańców Śląskich 1/45, 01-381 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 633-84-83
http://www.kmk-tlumaczenia.pl
księgowość Warszawa

Potrzebne jest Państwu oraz Państwa firmie pełna księgowość? Warszawa jest miastem, gdzie możecie Państwo skorzystać z fachowych porad naszych specjalistów, którzy zajmą się w kompleksowy sposób wszelkimi rozliczeniami, jakie potrzebne są w Państwa firmie. Pełna oferta naszej firmy dostępna na naszej stronie.

Biuro Rachunkowe "Batex"

Karolkowa 28 lok. 73, 01-207 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 651-67-54
http://www.batex.waw.pl
Tłumaczenia przysięgłe

Usługi, jakim są tłumaczenia przysięgłe, zostaną u nas zrealizowane szybko, dokładnie, profesjonalnie - po prostu dobrze, z zachowanie najwyższej jakości. Zapraszamy zatem do naszego biura tłumaczeń w Stargardzie. Z pełną ofertą usług zapoznać się mogą Państwo odwiedzając naszą firmową stronę internetową.

Centrum Tłumaczeń Przysięgłych i Technicznych

kard. S. Wyszyńskiego 6 (2 piętro), 73-110 Stargard, zachodniopomorskie
Telefon: 79 318-01-69
http://tlumaczenia-stargard.pl
2012 www.cm.net.pl ©