Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

bankowość i finanse

przechowywanie dokumentów podatkowych

Obowiązkiem każdej firmy jest gromadzenie oraz archiwizacja wszelkich akt pracowników oraz informacji dotyczących działania przedsiębiorstwa. Ważne jest także przechowywanie dokumentów podatkowych, umów kadrowo-płacowych oraz wszelkich faktur, paragonów i wyciągów z kont bankowych. Na naszej stronie dowiesz się, jakie pisma mogą być archiwizowane nie tylko w formie papierowej, ale także elektronicznej.

Archivio Sp. z o.o.

Annopol 4a, hala A, 03-236 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 814-54-07
http://archivio.pl
badanie planu przekształcenia

Przedstawiamy zakres usług kancelarii biegłego rewidenta. W zakresie mieszczą się m.in. badanie planu przekształcenia spółki, audyt sprawozdań finansowych, wyceny udziałów, przedsiębiorstw itp., doradztwo podatkowe, ekspertyzy ekonomiczne i szkolenia. Szczegółowe informacje oraz kontakt dostępne są na stronie internetowej.

KBR Anna Kuza i Wspólnicy Kraków

Stefana Batorego 4/6, 31-135 Kraków, małopolskie
Telefon: 12 630-98-98
http://www.kancelaria-kbr.pl
Ekskluzywne pióra wieczne

Wyjątkowe, wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, proponowane przez nas ekskluzywne pióra wiecznie będą doskonałym pomysłem na prezent. Dysponujemy bardzo bogatą ofertą, na którą składają się przyrządy do pisania w wielu rozmaitych kształtach, kolorach i z wbudowanymi różnymi, nowoczesnymi rozwiązaniami.

ViscontiSklep.pl

Złota 69, 00-819 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 53 866-44-55
http://www.viscontisklep.pl
Tłumaczenia techniczne

Wykonujemy między innymi tłumaczenia techniczne, które polegają na przekładzie specjalistycznych tekstów. Zajmujemy się takimi dziedzinami jak ochrona środowiska, bhp czy historia sztuki. Gwarantujemy wysoką jakość oraz przekład zarówno z języka polskiego na język obcy, jak i z języka obcego na polski oraz z obcego na obcy. Nasi specjaliści charakteryzują się nie tylko doskonałą znajomością języka, ale również odpowiednią wiedzą z danej dziedziny.

KMK Biuro Tłumaczeń

Powstańców Śląskich 1/45, 01-381 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 633-84-83
http://www.kmk-tlumaczenia.pl
Biofeedback

W naszym gabinecie stosujemy innowacyjne metody terapii. Ośrodek centrum in corpore w Ktowicach wykonuje biofeedback. Jest to metoda polegająca na dostarczaniu informacji zwrotnej pacjentowi na temat stanu jego zdrowia, na podstawie danych, które generowane są przez system komputerowy śledzący jego ruchy.

Centrum Diagnostyki i Terapii "In Corpore"

Bażantów 2, 40-668 Katowice, śląskie
Telefon: 88 333-79-81
http://www.fundacjaincorpore.pl
Ubezpieczenie turystyczne klauzula alkoholowa

Planując podróż, dobrze jest przygotować się na każdą ewentualność, czemu służą polisy wyjazdowe. Jeśli chodzi o ubezpieczenie turystyczne, klauzula alkoholowa dawniej występowała w większości z nich. Obecnie jednak można korzystać z usług, w których uwzględniona jest również ochrona w przypadku niektórych zdarzeń mających miejsce po spożyciu napojów procentowych.

Ubezpieczenia Dorian Habrych

Świętojańska 85/5, 81-389 Gdynia, pomorskie
Telefon: 69 184-94-88
http://abakusubezpieczenia.pl
Leasing maszyn rolniczych

Nasz firma jest miejscem jednym z największych i najbardziej zaufanych placówek tego typu w Polsce. Specjalizujemy się w finansowaniu rolnictwa, infrastruktury regionalnej oraz gospodarki żywnościowej. Zarówno klientom indywidualnym, jak również instytucjonalnym proponujemy atrakcyjne i elastyczne warunki współpracy dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Pożyczka hipoteczna, leasing maszyn rolniczych, zarządzanie gotówką to tylko część naszej oferty. Zapraszamy do współpracy.

outsourcing pracowników z Ukrainy

Świadczymy usługi zarówno przedsiębiorstwom, jak również ich pracownikom i proponujemy Państwu outsourcing pracowników z Ukrainy, którzy usprawnią działalność i pozwolą Państwu na realizowanie własnych celów. Oprócz tego zachęcamy do wizyty na stronie osób zaczynających swoją karierę zawodową - pomożemy Wam odpowiednio wystartować.

Work Asist Poland Sp. z o.o.

Taczaka 24, 61-819 Poznań, wielkopolskie
Telefon: 53 364-10-64
http://www.workasistpoland.com.pl
Agencje eventowe Poznań

Oferujemy Państwu usługi z zakresu organizacji imprez integracyjnych, gali, jubileuszy, pikników, imprez plenerowych, konferencji i szkoleń, a także eventów. Nie jesteśmy jak inne agencje eventowe. Naszym zadaniem jest sprawienie, aby poczuli się Państwo komfortowo i dobrze. Pomysł i realizacja to według nas kluczowe kwestie każdego eventu.

RELAGO sp. z o.o. sp. k.

Krzywińska 7, 60-114 Poznań, wielkopolskie
Telefon: 61 832-55-00
http://relago.pl
Biuro rachunkowe Szczecin

Jeśli potrzebne jest Wam profesjonalne biuro rachunkowe w Szczecinie, to dobrze trafiliście! Możecie u nas znaleźć pomoc ze strony fachowców, którzy poprowadzą dla Was księgi handlowe czy przychodów i rozchodów. Gwarantujemy Wam sprawną obsługę, a także najbardziej atrakcyjne ceny. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

MICRA Biuro Rachunkowe Agnieszka Braszka Kuberska

al. Bohaterów Warszawy 89/U3, 70-343 Szczecin, zachodniopomorskie
Telefon: 79 114-77-79
http://www.biuro-rachunkowe-szczecin.com
radca prawny Bydgoszcz

Obsługuję zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Radca prawny z Bydgoszczy udziela pomocy w sprawach cywilnych, karnych, budowlanych i innych gałęziach tej dziedziny. Angażuję się również w sprawy związane z zaciągnięciem kredytu we frankach szwajcarskich. Kancelaria przyjmuje klientów na miejscu po uprzednim kontakcie.

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Rogala

Garbary 12/1b, 85-229 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Telefon: 79 100-09-21
http://kancelaria-kr.com
Naprawa kserokopiarek Poznań

Zaufało nam już szerokie grono zadowolonych klientów. Nasza szeroka oferta to przede wszystkim naprawa kserokopiarek. Poznań to obszar naszego działania. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta. Prowadzimy także sprzedaż, serwis, wynajem oraz dzierżawę urządzeń biurowych. Zapraszamy już dziś.

Paweł Mermela MERPAUL F.H.U

Morasko 4, 61-680 Poznań, wielkopolskie
Telefon: 61 866-24-74
http://www.kopiarki.eu
2012 www.cm.net.pl ©