Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

bankowość i finanse

przechowywanie dokumentów podatkowych

Obowiązkiem każdej firmy jest gromadzenie oraz archiwizacja wszelkich akt pracowników oraz informacji dotyczących działania przedsiębiorstwa. Ważne jest także przechowywanie dokumentów podatkowych, umów kadrowo-płacowych oraz wszelkich faktur, paragonów i wyciągów z kont bankowych. Na naszej stronie dowiesz się, jakie pisma mogą być archiwizowane nie tylko w formie papierowej, ale także elektronicznej.

Archivio Sp. z o.o.

Annopol 4a, hala A, 03-236 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 814-54-07
http://archivio.pl
badanie planu przekształcenia

Przedstawiamy zakres usług kancelarii biegłego rewidenta. W zakresie mieszczą się m.in. badanie planu przekształcenia spółki, audyt sprawozdań finansowych, wyceny udziałów, przedsiębiorstw itp., doradztwo podatkowe, ekspertyzy ekonomiczne i szkolenia. Szczegółowe informacje oraz kontakt dostępne są na stronie internetowej.

KBR Anna Kuza i Wspólnicy Kraków

Stefana Batorego 4/6, 31-135 Kraków, małopolskie
Telefon: 12 630-98-98
http://www.kancelaria-kbr.pl
Ekskluzywne pióra wieczne

Wyjątkowe, wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, proponowane przez nas ekskluzywne pióra wiecznie będą doskonałym pomysłem na prezent. Dysponujemy bardzo bogatą ofertą, na którą składają się przyrządy do pisania w wielu rozmaitych kształtach, kolorach i z wbudowanymi różnymi, nowoczesnymi rozwiązaniami.

ViscontiSklep.pl

Złota 69, 00-819 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 53 866-44-55
http://viscontisklep.pl
Biuro rachunkowe Szczecin

Jeśli potrzebne jest Wam profesjonalne biuro rachunkowe w Szczecinie, to dobrze trafiliście! Możecie u nas znaleźć pomoc ze strony fachowców, którzy poprowadzą dla Was księgi handlowe czy przychodów i rozchodów. Gwarantujemy Wam sprawną obsługę, a także najbardziej atrakcyjne ceny. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

MICRA Biuro Rachunkowe Agnieszka Braszka Kuberska

al. Bohaterów Warszawy 89/U3, 70-343 Szczecin, zachodniopomorskie
Telefon: 79 114-77-79
http://www.biuro-rachunkowe-szczecin.com
postępowanie restrukturyzacyjne

Jednym z obszarów naszych działań jest restrukturyzacja firm. Staramy się działać szybko, solidnie i skutecznie, aby klienci byli zadowoleni z rezultatów naszych starań. Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na to, że zapewnimy Ci najlepszą ofertę w zakresie restrukturyzacji firm, co przyniesie Ci wiele powodów do zadowolenia.

Continuum Restrukturyzacje sp. z o.o.

Wspólna 70, 00-687 Warszawa, mazowieckie
Telefon: +4 866-91-51966
http://continuum.biz.pl
Urządzenia wielofunkcyjne

Na asortyment naszego sklepu składają się najnowocześniejsze i najbardziej wydajne urządzenia wielofunkcyjne, które są niezbędne w wielu biurach i zakładach poligraficznych. WPC24 oferuje najbardziej wydajne i funkcjonalne rozwiązania uznanych producentów, które z całą pewnością spełnią największe oczekiwania. Oferujemy szereg rozwiązań o rozmaitych parametrach, które dostępne są w atrakcyjnych cenach, a oprócz ich zakupu, możecie Państwo skorzystać również z dzierżawy.

WPC24

Gromadzka 46, 30-719 Kraków, małopolskie
Telefon: 66 077-67-55
http://wpc24.pl
opakowania kartonowe Fefco

Pudełka i kartony to najczęściej stosowane opakowania kartonowe. Są one stosowane w wielu branżach, od przemysłu spożywczego po elektroniczny. Fefco to międzynarodowe stowarzyszenie branżowe zrzeszające producentów opakowań kartonowych. Firma stara się promować innowacje i rozwój w sektorze opakowań, wprowadzając nowe standardy i projektując nowe rozwiązania.

Pakarton Sp. z o.o.

Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 111, 91-222 Łódź, łódzkie
Telefon: 79 681-60-06
http://pakarton.pl
Novitus one

Sprawdź już teraz najnowsze rozwiązania w zakresie kas fiskalnych dla Twojego biznesu. Novitus One to kasowa nowość, która usprawni działanie Twojej firmy. Czy chcesz skrócić czas obsługi klienta, usprawnić raportowanie czy po prostu zwiększyć bezpieczeństwo swojego biznesu? Ten model to idealne rozwiązanie dla Ciebie!

SAK COMPUTER SYSTEMS PAWEŁ SAK

Stanisława Szymańskiego 1a, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
Telefon: 57 992-28-82
http://kasytaniej.pl
Ryczałt ewidencjonowany bez vat Kraków

To prawda, prowadzenie firmy niesie za sobą szereg obowiązków, a jednym z nich jest płacenie podatków. Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak uprościć ten proces? 'Ryczałt ewidencjonowany bez vat Kraków' to oferta skrojona na miarę Twoich potrzeb! Nasza firma z Krakowa powstała z myślą o przedsiębiorcach, którzy cenią sobie prostotę i przejrzystość w rozliczeniach. Oferujemy możliwość rozliczeń ryczałtowych bez VAT, co oznacza uprość procesu rozliczeniowego i minimalizację biurokracji.

Księgowość bez Tajemnic Sp. z o.o

Osiedle Złotej Jesieni 9/1, 31-827 Kraków, małopolskie
Telefon: 51 228-56-78
http://ksiegowoscbeztajemnic.pl
2012 www.cm.net.pl ©