Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

bankowość i finanse

przechowywanie dokumentów podatkowych

Obowiązkiem każdej firmy jest gromadzenie oraz archiwizacja wszelkich akt pracowników oraz informacji dotyczących działania przedsiębiorstwa. Ważne jest także przechowywanie dokumentów podatkowych, umów kadrowo-płacowych oraz wszelkich faktur, paragonów i wyciągów z kont bankowych. Na naszej stronie dowiesz się, jakie pisma mogą być archiwizowane nie tylko w formie papierowej, ale także elektronicznej.

Archivio Sp. z o.o.

Annopol 4a, hala A, 03-236 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 814-54-07
http://archivio.pl
badanie planu przekształcenia

Przedstawiamy zakres usług kancelarii biegłego rewidenta. W zakresie mieszczą się m.in. badanie planu przekształcenia spółki, audyt sprawozdań finansowych, wyceny udziałów, przedsiębiorstw itp., doradztwo podatkowe, ekspertyzy ekonomiczne i szkolenia. Szczegółowe informacje oraz kontakt dostępne są na stronie internetowej.

KBR Anna Kuza i Wspólnicy Kraków

Stefana Batorego 4/6, 31-135 Kraków, małopolskie
Telefon: 12 630-98-98
http://www.kancelaria-kbr.pl
Ekskluzywne pióra wieczne

Wyjątkowe, wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, proponowane przez nas ekskluzywne pióra wiecznie będą doskonałym pomysłem na prezent. Dysponujemy bardzo bogatą ofertą, na którą składają się przyrządy do pisania w wielu rozmaitych kształtach, kolorach i z wbudowanymi różnymi, nowoczesnymi rozwiązaniami.

ViscontiSklep.pl

Złota 69, 00-819 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 53 866-44-55
http://www.viscontisklep.pl
Biofeedback

W naszym gabinecie stosujemy innowacyjne metody terapii. Ośrodek centrum in corpore w Ktowicach wykonuje biofeedback. Jest to metoda polegająca na dostarczaniu informacji zwrotnej pacjentowi na temat stanu jego zdrowia, na podstawie danych, które generowane są przez system komputerowy śledzący jego ruchy.

Centrum Diagnostyki i Terapii "In Corpore"

Bażantów 2, 40-668 Katowice, śląskie
Telefon: 88 333-79-81
http://www.fundacjaincorpore.pl
Biuro rachunkowe Szczecin

Jeśli potrzebne jest Wam profesjonalne biuro rachunkowe w Szczecinie, to dobrze trafiliście! Możecie u nas znaleźć pomoc ze strony fachowców, którzy poprowadzą dla Was księgi handlowe czy przychodów i rozchodów. Gwarantujemy Wam sprawną obsługę, a także najbardziej atrakcyjne ceny. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

MICRA Biuro Rachunkowe Agnieszka Braszka Kuberska

al. Bohaterów Warszawy 89/U3, 70-343 Szczecin, zachodniopomorskie
Telefon: 79 114-77-79
http://www.biuro-rachunkowe-szczecin.com
Naprawa kserokopiarek Poznań

Zaufało nam już szerokie grono zadowolonych klientów. Nasza szeroka oferta to przede wszystkim naprawa kserokopiarek. Poznań to obszar naszego działania. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta. Prowadzimy także sprzedaż, serwis, wynajem oraz dzierżawę urządzeń biurowych. Zapraszamy już dziś.

Paweł Mermela MERPAUL F.H.U

Morasko 4, 61-680 Poznań, wielkopolskie
Telefon: 61 866-24-74
http://www.kopiarki.eu
postępowanie restrukturyzacyjne

Jednym z obszarów naszych działań jest restrukturyzacja firm. Staramy się działać szybko, solidnie i skutecznie, aby klienci byli zadowoleni z rezultatów naszych starań. Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na to, że zapewnimy Ci najlepszą ofertę w zakresie restrukturyzacji firm, co przyniesie Ci wiele powodów do zadowolenia.

Continuum Restrukturyzacje sp. z o.o.

Wspólna 70, 00-687 Warszawa, mazowieckie
Telefon: +4 866-91-51966
http://continuum.biz.pl
Szkolenie zarządzanie zespołem

Przedstawiamy Państwu niepowtarzalną ofertę, którą nasza firma kieruje do firm z różnych branż. Zapraszamy na stworzone specjalnie dla Państwa pracowników szkolenie. Zarządzanie zespołem to jedno z pól, które interesują nas na polu szkoleń przez nas organizowanych. Gwarantujemy satysfakcję i niezapomniane emocje.

Delta Consulting Artur Dłubak

Zawadzkiego 5, 97-221 Rokiciny Kolonia, łódzkie
Telefon: 60 337-10-91
http://www.arturdlubak.com
Urządzenia wielofunkcyjne

Na asortyment naszego sklepu składają się najnowocześniejsze i najbardziej wydajne urządzenia wielofunkcyjne, które są niezbędne w wielu biurach i zakładach poligraficznych. WPC24 oferuje najbardziej wydajne i funkcjonalne rozwiązania uznanych producentów, które z całą pewnością spełnią największe oczekiwania. Oferujemy szereg rozwiązań o rozmaitych parametrach, które dostępne są w atrakcyjnych cenach, a oprócz ich zakupu, możecie Państwo skorzystać również z dzierżawy.

WPC24

Gromadzka 46, 30-719 Kraków, małopolskie
Telefon: 66 077-67-55
http://wpc24.pl
Praca Niemcy magazynier

Dzięki nam skorzystasz z pewnych i sprawdzonych ofert zatrudnienia za granicą. Umożliwiamy legalne zajęcie dla osób, których interesuje praca w Niemczech. Magazynier czy komisjoner to zawody, w których możesz liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie. Jako pośrednik pomożemy Ci w znalezieniu mieszkania i skompletowaniu dokumentów.

HR Europa Alpha Sp. z o.o

Mieszka I 13/3, 64-400 Gorzów Wielkopolski, wielkopolskie
Telefon: 79 677-07-17
http://hreuropa.eu
opakowania kartonowe Fefco

Pudełka i kartony to najczęściej stosowane opakowania kartonowe. Są one stosowane w wielu branżach, od przemysłu spożywczego po elektroniczny. Fefco to międzynarodowe stowarzyszenie branżowe zrzeszające producentów opakowań kartonowych. Firma stara się promować innowacje i rozwój w sektorze opakowań, wprowadzając nowe standardy i projektując nowe rozwiązania.

Pakarton Sp. z o.o.

Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 111, 91-222 Łódź, łódzkie
Telefon: 79 681-60-06
http://pakarton.pl
Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów

Jesteśmy cenionym przez Klientów biurem rachunkowym z siedzibą w Opolu. Zarówno dla małych, jak i średnich, czy też dużych firm świadczymy takie usługi księgowe, jak prowadzenie księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji VAT, a także rozliczanie przedsiębiorstwa oraz jego pracowników w Urzędzie Skarbowym.

Biuro Rachunkowe Ad Rem S.C.

Deyny 12, 45-806 Opole, opolskie
Telefon: 50 130-90-17
http://adrem.opole.pl
2012 www.cm.net.pl ©