Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

bankowość i finanse

przechowywanie dokumentów podatkowych

Obowiązkiem każdej firmy jest gromadzenie oraz archiwizacja wszelkich akt pracowników oraz informacji dotyczących działania przedsiębiorstwa. Ważne jest także przechowywanie dokumentów podatkowych, umów kadrowo-płacowych oraz wszelkich faktur, paragonów i wyciągów z kont bankowych. Na naszej stronie dowiesz się, jakie pisma mogą być archiwizowane nie tylko w formie papierowej, ale także elektronicznej.

Archivio Sp. z o.o.

Annopol 4a, hala A, 03-236 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 814-54-07
http://archivio.pl
badanie planu przekształcenia

Przedstawiamy zakres usług kancelarii biegłego rewidenta. W zakresie mieszczą się m.in. badanie planu przekształcenia spółki, audyt sprawozdań finansowych, wyceny udziałów, przedsiębiorstw itp., doradztwo podatkowe, ekspertyzy ekonomiczne i szkolenia. Szczegółowe informacje oraz kontakt dostępne są na stronie internetowej.

KBR Anna Kuza i Wspólnicy Kraków

Stefana Batorego 4/6, 31-135 Kraków, małopolskie
Telefon: 12 630-98-98
http://www.kancelaria-kbr.pl
Ekskluzywne pióra wieczne

Wyjątkowe, wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, proponowane przez nas ekskluzywne pióra wiecznie będą doskonałym pomysłem na prezent. Dysponujemy bardzo bogatą ofertą, na którą składają się przyrządy do pisania w wielu rozmaitych kształtach, kolorach i z wbudowanymi różnymi, nowoczesnymi rozwiązaniami.

ViscontiSklep.pl

Złota 69, 00-819 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 53 866-44-55
http://www.viscontisklep.pl
Tłumaczenia techniczne

Wykonujemy między innymi tłumaczenia techniczne, które polegają na przekładzie specjalistycznych tekstów. Zajmujemy się takimi dziedzinami jak ochrona środowiska, bhp czy historia sztuki. Gwarantujemy wysoką jakość oraz przekład zarówno z języka polskiego na język obcy, jak i z języka obcego na polski oraz z obcego na obcy. Nasi specjaliści charakteryzują się nie tylko doskonałą znajomością języka, ale również odpowiednią wiedzą z danej dziedziny.

KMK Biuro Tłumaczeń

Powstańców Śląskich 1/45, 01-381 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 633-84-83
http://www.kmk-tlumaczenia.pl
Biofeedback

W naszym gabinecie stosujemy innowacyjne metody terapii. Ośrodek centrum in corpore w Ktowicach wykonuje biofeedback. Jest to metoda polegająca na dostarczaniu informacji zwrotnej pacjentowi na temat stanu jego zdrowia, na podstawie danych, które generowane są przez system komputerowy śledzący jego ruchy.

Centrum Diagnostyki i Terapii "In Corpore"

Bażantów 2, 40-668 Katowice, śląskie
Telefon: 88 333-79-81
http://www.fundacjaincorpore.pl
outsourcing pracowników z Ukrainy

Świadczymy usługi zarówno przedsiębiorstwom, jak również ich pracownikom i proponujemy Państwu outsourcing pracowników z Ukrainy, którzy usprawnią działalność i pozwolą Państwu na realizowanie własnych celów. Oprócz tego zachęcamy do wizyty na stronie osób zaczynających swoją karierę zawodową - pomożemy Wam odpowiednio wystartować.

Work Asist Poland Sp. z o.o.

Taczaka 24, 61-819 Poznań, wielkopolskie
Telefon: 53 364-10-64
http://www.workasistpoland.com.pl
Biuro rachunkowe Szczecin

Jeśli potrzebne jest Wam profesjonalne biuro rachunkowe w Szczecinie, to dobrze trafiliście! Możecie u nas znaleźć pomoc ze strony fachowców, którzy poprowadzą dla Was księgi handlowe czy przychodów i rozchodów. Gwarantujemy Wam sprawną obsługę, a także najbardziej atrakcyjne ceny. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

MICRA Biuro Rachunkowe Agnieszka Braszka Kuberska

al. Bohaterów Warszawy 89/U3, 70-343 Szczecin, zachodniopomorskie
Telefon: 79 114-77-79
http://www.biuro-rachunkowe-szczecin.com
Naprawa kserokopiarek Poznań

Zaufało nam już szerokie grono zadowolonych klientów. Nasza szeroka oferta to przede wszystkim naprawa kserokopiarek. Poznań to obszar naszego działania. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta. Prowadzimy także sprzedaż, serwis, wynajem oraz dzierżawę urządzeń biurowych. Zapraszamy już dziś.

Paweł Mermela MERPAUL F.H.U

Morasko 4, 61-680 Poznań, wielkopolskie
Telefon: 61 866-24-74
http://www.kopiarki.eu
postępowanie restrukturyzacyjne

Jednym z obszarów naszych działań jest restrukturyzacja firm. Staramy się działać szybko, solidnie i skutecznie, aby klienci byli zadowoleni z rezultatów naszych starań. Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na to, że zapewnimy Ci najlepszą ofertę w zakresie restrukturyzacji firm, co przyniesie Ci wiele powodów do zadowolenia.

Continuum Restrukturyzacje sp. z o.o.

Wspólna 70, 00-687 Warszawa, mazowieckie
Telefon: +4 866-91-51966
http://continuum.biz.pl
Szkolenie zarządzanie zespołem

Przedstawiamy Państwu niepowtarzalną ofertę, którą nasza firma kieruje do firm z różnych branż. Zapraszamy na stworzone specjalnie dla Państwa pracowników szkolenie. Zarządzanie zespołem to jedno z pól, które interesują nas na polu szkoleń przez nas organizowanych. Gwarantujemy satysfakcję i niezapomniane emocje.

Delta Consulting Artur Dłubak

Zawadzkiego 5, 97-221 Rokiciny Kolonia, łódzkie
Telefon: 60 337-10-91
http://www.arturdlubak.com
2012 www.cm.net.pl ©