Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

bankowość i finanse

www.doradcapodatkowy-sobieraj.com

Jeśli interesuje Państwa biuro rachunkowe w Poznaniu zapraszamy serdecznie pod adres Libelta 1A. Tutaj znajdą Państwo zarówno możliwość skorzystania z usług księgowego, jak i kancelarię doradcy podatkowego. Wiedza, poparta wieloletnim doświadczeniem to gwarancja wierzytelnej porady prawnej. Skontaktuj się z najlepszymi i zadbaj o swoje sprawy.

Kancelaria Doradcy Podatkowego Andrzeja Sobieraja

Libelta 1A, 61-706 Poznań, wielkopolskie
Telefon: 61 877-51-11
http://www.doradcapodatkowy-sobieraj.com
www.kantorcorner.pl/

Kantor internetowy Corner oferuje Państwu kompleksowe doradztwo i usługi z zakresu wymiany walut. Gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo transakcji i zachowanie poufności danych. Internetowy kantor to idealny sposób na wymianę walut bez konieczności wychodzenia z domu! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kantor Wymiany Walut Corner

Głogowska 79, 60-739 Poznań, wielkopolskie
Telefon: 61 866-01-19
http://www.kantorcorner.pl
strona z przetargami

Polecamy wyszukiwarkę, dzięki której bez problemu znajdziesz projekty, aukcje oraz zlecenia w dowolnej branży, województwie oraz mieście. Nasza strona z przetargami to spis aktualnych zleceń budowlanych, zamówień publicznych oraz ofert kupna i sprzedaży. Po zarejestrowaniu się na platformie możesz dodawać wszelkie ogłoszenia ofertowe oraz wyszukiwać podwykonawców całkowicie za darmo.

Infobiznes Sp. z o.o.

Adama Mickiewicza 80/2, 15-237 Białystok, podlaskie
Telefon: 25 749-44-62
http://www.info-przetargi.pl
przechowywanie dokumentów podatkowych

Obowiązkiem każdej firmy jest gromadzenie oraz archiwizacja wszelkich akt pracowników oraz informacji dotyczących działania przedsiębiorstwa. Ważne jest także przechowywanie dokumentów podatkowych, umów kadrowo-płacowych oraz wszelkich faktur, paragonów i wyciągów z kont bankowych. Na naszej stronie dowiesz się, jakie pisma mogą być archiwizowane nie tylko w formie papierowej, ale także elektronicznej.

Archivio Sp. z o.o.

Annopol 4a, hala A, 03-236 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 814-54-07
http://archivio.pl
badanie planu przekształcenia

Przedstawiamy zakres usług kancelarii biegłego rewidenta. W zakresie mieszczą się m.in. badanie planu przekształcenia spółki, audyt sprawozdań finansowych, wyceny udziałów, przedsiębiorstw itp., doradztwo podatkowe, ekspertyzy ekonomiczne i szkolenia. Szczegółowe informacje oraz kontakt dostępne są na stronie internetowej.

KBR Anna Kuza i Wspólnicy Kraków

Stefana Batorego 4/6, 31-135 Kraków, małopolskie
Telefon: 12 630-98-98
http://www.kancelaria-kbr.pl
Prowadzenie ksiąg rachunkowych Warszawa

Wspieramy przedsiębiorców na każdym etapie działalności gospodarczej. Nasze warszawskie biuro oferuje prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz outsourcing kadr i płac. Zapewniamy także profesjonalne wsparcie przy uruchamianiu działalności gospodarczej w Polsce. Cennik jest elastyczny i zależy od indywidualnego zakresu prowadzonych czynności.

Nexlink Sp. z o.o.

Srebrna 16 lok 303B, 00-810 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 50 865-50-60
http://nexlink.pl
2012 www.cm.net.pl ©