Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

artykuły i usługi budowlane

Kominki

Jeżeli stawiasz na mocne strony jak np. niezawodność, doświadczenie tudzież urozmaicony wachlarz wyrobów, to bardzo gorąco zapraszamy do precyzyjnego przejrzenia naszej korzystnej propozycji kominków. Szczecin to miasto, w pobliżu którego tworzymy w naszym zakładzie takie wyroby, jak nagrobki, pomniki czy też wspomniane kominki. Szczecin to także wymagający rynek, który nauczył nas cierpliwości i staranności. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Zakład kamieniarski EuroGranit

ul. Reptowo 40b, 73-108 Kobylanka, woj. zachodniopomorskie
Telefon: 91 561-09-56
http://www.eurogranit.com.pl
ElmarCo Sp. z o.o.

Trudno uwierzyć, że wystarczy postawić na energooszczędne oświetlenie led, aby móc wreszcie zacząć rozwijać swój interes. Warto polecić każdemu właśnie takie rozwiązania, gdyż widać co może dać początkującej firmie. Bogaci już dawno przerzucili się na oszczędne oświetlenie led. Zapraszamy do naszej internetowej galerii oświetlenia.

ElmarCo

Gdyńska 96, 80-209 Chwaszczyno, Pomorskie
Telefon: 58 552-84-27
http://www.elmarco.pl
Panele drewniane

Efekt jaki otrzymany powinien zadowolić nawet największych sceptyków, jeśli chodzi o drzwi, podłogi czy panele drewniane. Wielu osobom wydaje się, że charakter dębu mogą oddać tylko prawdziwe dębowe podłogi z deski. Jednak to rozwiązanie droższe, a jednocześnie efekt może być porównywalny z tym, jaki osiągniemy stosując panele drewniane czy drzwi.

Nethurt.pl Jacek Dziedzic

Trakt Brzeski 69, 05-077 Warszawa, Mazowieckie
Telefon: 22 423-97-64
http://www.swiatpaneli.com
PPHU Niki - blachodachówki

Blachodachówki cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością. Dzieje się tak dlatego, że są to produkty wytrzymałe, doskonale znoszące niesprzyjającą pogodę, deszcze, śniegi, czy mrozy. Dodatkowo nasze blachodachówki są bardzo eleganckie, dzięki czemu pełnią nie tylko funkcje użytkowe. Pełnią również funkcje dekoracyjne.

Niki

ul. Święciechowska 158, 64-100 Leszno, woj. wielkopolskie
Telefon: 65 555-50-10
http://niki.net.pl
Dźwigi - http://www.dzwigidebica.pl

Najlepszą ofertę wynajmu dźwigów proponuje właśnie nasza firma. Profesjonalny zespół oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia, to podstawy współpracy. Nasi klienci cenią nas właśnie za atrakcyjne warunki, które proponujemy. Nasze sprzęty idealnie spełniają się nawet w trudnych zadaniach. Oferujemy atrakcyjne ceny, najlepsze sprzęty i efektywną obsługę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z naszych usług.

Kazimierz Persak Usługi Dźwigowe

Świętosława 125 b, 39-200 Dębica, Podkarpackie
Telefon: 14 670-50-08
http://www.dzwigidebica.pl
Siatka ogrodzeniowa

Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego producenta siatek ogrodzeniowych, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Solex. Nasze produkty wyróżniają się wykonaniem z najlepszych materiałów oraz dodatkowym zabezpieczeniem przed korozją i zniszczeniem. Są rozwiązaniem trwałym, doskonale chroniącym teren przed nieupoważnionym najściem. Zapewniamy szeroki wybór produktów, dostępnych w niezwykle korzystnych cenach.

Małgorzata Solipiwko \"Solex\" Zakład Produkcyjno - Handlowy

H. Pobożnego 54, 42-450 Łazy, śląskie
Telefon: 79 661-04-41
http://www.solexogrodzenia.pl
Deskowania

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z katalogiem produktów oferowanych przez firmę BUDOSPRZĘT. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju maszyny i akcesoria budowlane - zarówno w opcji sprzedaży jak i wynajmu. Klientom oferujemy na przykład uniwersalne deskowania systemowe dedykowane obiektom przemysłowym oraz mieszkalnym. Zapraszamy na naszą stronę.

BUDOSPRZĘT Sp. z o.o.

Siemianowicka 105c, 41-902 Bytom, śląskie
Telefon: 32 388-99-00
http://www.budosprzet.pl
Naprawa murów

Naszą specjalnością jest naprawa murów. Pojawiające się spękania mogą świadczyć o poważnym zagrożeniu i znaczącym uszkodzeniu konstrukcji budynku - szczególnie, jeżeli są to elementy nośne. Dlatego też powinny zostać poddane natychmiastowej regeneracji. Eksperci z firmy Famar z pewnością podejmą się takiej pracy.

http://piana-izolacja-kujawsko-pomorskie.pl/

Jeżeli Twoje gospodarstwo domowe w okresie zimowym oddaje na zewnątrz zbyt dużo energii cieplnej to z pewnością konieczna jest izolacja dachu. Firma Multi-Finish posiada duże doświadczenie w realizacji tego typu zleceń, zarówno w odniesieniu do indywidualnych gospodarstw domowych, jak i dużych obiektów przemysłowych.

Multi-Finish

Armii Krajowej 4a, 88-100 Inowrocław, kujawsko-pomorskie
Telefon: 79 028-39-97
http://piana-izolacja-kujawsko-pomorskie.pl
Świetliki dachowe

Polecamy nasze produkty, a wśród nich najwyższej jakości świetliki dachowe. Artykuły, które oferujemy z wykorzystaniem specjalnego systemu używanego też do tworzenia fasad. Zastosowanie tego systemu sprawia, że przestrzeń może być kształtowana praktycznie dowolnie. Nasze świetliki dachowe to najwyższa estetyka i niezawodność, zapraszamy Państwa do współpracy!

Swietliki.info

Nyska 59/61, 50-505 Wrocław, dolnośląskie
Telefon: 60 748-84-33
http://www.swietliki.info
2012 www.cm.net.pl ©