Lista stron internetowych

załatwiaj wszystko przez Internet

artykuły i usługi budowlane

Kominki

Jeżeli stawiasz na mocne strony jak np. niezawodność, doświadczenie tudzież urozmaicony wachlarz wyrobów, to bardzo gorąco zapraszamy do precyzyjnego przejrzenia naszej korzystnej propozycji kominków. Szczecin to miasto, w pobliżu którego tworzymy w naszym zakładzie takie wyroby, jak nagrobki, pomniki czy też wspomniane kominki. Szczecin to także wymagający rynek, który nauczył nas cierpliwości i staranności. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Zakład kamieniarski EUROGRANIT Andrzej Kurman

Reptowo 40b, 73-108 Kobylanka, zachodniopomorskie
Telefon: 60 177-69-66
http://www.eurogranit.com.pl
PPHU Niki - blachodachówki

Blachodachówki cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością. Dzieje się tak dlatego, że są to produkty wytrzymałe, doskonale znoszące niesprzyjającą pogodę, deszcze, śniegi, czy mrozy. Dodatkowo nasze blachodachówki są bardzo eleganckie, dzięki czemu pełnią nie tylko funkcje użytkowe. Pełnią również funkcje dekoracyjne.

P.P.H.U. Niki

Święciechowska 158, 64-100 Leszno, wielkopolskie
Telefon: 65 555-50-10
http://niki.net.pl
Deskowania

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z katalogiem produktów oferowanych przez firmę BUDOSPRZĘT. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju maszyny i akcesoria budowlane - zarówno w opcji sprzedaży jak i wynajmu. Klientom oferujemy na przykład uniwersalne deskowania systemowe dedykowane obiektom przemysłowym oraz mieszkalnym. Zapraszamy na naszą stronę.

Budosprzęt Sp. z o.o.

Siemianowicka 105c, 41-902 Bytom, śląskie
Telefon: 32 388-99-00
http://budosprzet.pl
Przewierty pod drogami

Stosujemy najnowsze technologie HDD w budowach tras rurociągowych w centrach miast, a także na terenach bagnistych czy rzecznych. Wykonujemy przewierty pod drogami, które nie wymagają odbudowy nawierzchni jezdni oraz zmiany ruchu drogowego na tym obszarze. Dzięki temu odwierty są wykonywane szybciej oraz taniej niż z zastosowaniem standardowych metod.

RETIS Przewierty Sp. z o.o.

Szosa Subińska 28, 86-005 Kruszyn Krajeński, kujawsko-pomorskie
Telefon: 60 194-14-99
http://retis-przewierty.pl
Styropian na dach

Proponujemy świetnej jakości materiały, które stworzą szczelne izolacje oraz profilowanie górnej osłony domu. Oferowany styropian na dach pełni także funkcję płyt spadkowych. Takie pokrycie stanowi również efektywną ochronę przed zastoinami wodnymi, które mogą szkodzić osłonie, a dodatkowo tworzyć przecieki.

YETICO S.A.

Towarowa 17a, 10-416 Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Telefon: 89 538-78-11
http://yetico.com
Automaty do dystrybucji artykułów bhp

Zadbaj, aby w Twoim zakładzie pracy wszystko odbywało się bezpiecznie i czysto. Wystarczy, że skorzystasz z naszej oferty, gdzie znajdziesz całą masę artykułów, między innymi automaty do dystrybucji artykułów BHP.Charakteryzują się one między innymi ogromną ładownością, a także elastycznością w regulacji ich funkcji.

Bogmar

Sobieskiego 160, 43-300 Bielsko-Biała, śląskie
Telefon: 33 812-32-48
http://www.hurtownia24h.eu
zawiasy listwowe

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele produktów firmy RST Roztocze, które sprawdzą się w różnych dziedzinach przemysłu (np. transport drogowy, klimatyzatory czy urządzenia i maszyny dla przemysłu maszynowego). W ofercie firmy RST Roztocze znajdziesz uchwyty, klamki, zamki, uszczelki gumowe, zawiasy listwowe. Wykonane są one z wysokiej jakości materiałów i przygotowane są do różnego rodzaju montażu. Sprawdź na naszej stronie parametry akcesoriów i zamów.

Zakład Usługowo - Produkcyjny "RST ROZTOCZE"

Roztocze 18, 22-600 Tomaszów Lubelski, lubelskie
Telefon: 84 664-35-01
http://roztocze.eu
Wiaty garażowe

Posiadamy w asortymencie rozwiązania, pomagające chronić samochody, rowery, motocykle i inne pojazdy przed różnymi warunkami atmosferycznymi. Oferowane przez nas wiaty garażowe pozwalają również zapobiec powstawaniu na różnych powierzchniach szronu oraz lodu, które mogą znacznie utrudnić korzystanie z nich.

Polihal

Wolności 21a, 05-220 Zielonka, mazowieckie
Telefon: 50 061-37-12
http://polihal.pl
Sklep instalacyjny Kraków

Firma, która jest przedsiębiorstwem rodzinnym, zapewnia szeroki dostęp do wyposażenia potrzebnego do zakładania różnego rodzaju konstrukcji hydraulicznych. Sklep instalacyjny, którego siedzibą jest Kraków, jest zaopatrzony w każdy sprzęt potrzebny do wykonania konstrukcji, znaleźć można tam wszystko od rur, przez włazy, aż po studnie.

TYNMAR sp. z o .o. - sp.k.

Ojcowska 166B, 31-344 Kraków, małopolskie
Telefon: 12 626-35-75
http://tynmar.pl
Okucia do ogrodu

Nasze akcesoria służą do mocowania różnego rodzaju konstrukcji. Okucia do ogrodu wzmocnią wasze meble, pergole i altanki. Na naszej stronie zajdziesz zdjęcie każdego elementu oraz podstawowe parametry: grubość, oznaczenie, wagę. W ofercie posiadamy także kątowniki, podkręcane i wbijane podstawy słupa i wsporniki.

Techniki Zamocowań Jan Kurleto

Św. Stanisława 53, 32-040 Świątniki Górne, małopolskie
Telefon: 12 256-52-25
http://www.technikizamocowan.pl
Akcesoria na kolumbarium

Coraz więcej osób w Polsce decyduje się na kremację, dlatego wzrasta zapotrzebowanie na konstrukcję budowli służących do przechowywania urn z prochami. Takie rozwiązanie jest powszechnie uważane za bardziej ekonomiczną i ekologiczną alternatywę dla tradycyjnych cmentarzy. Nasza firma proponuje akcesoria na kolumbarium, które pomogą upiększyć tę niewielką powierzchnię: wazony, krzyże, tabliczki, ramki na zdjęcia.

RodlewQMD sp. z o.o.

Przemysłowa 4C, 44-203 Rybnik, śląskie
Telefon: 32 422-00-10
http://akcesorianagrobkowe.pl
Profile meblowe

Zapraszamy do inwestowania w wysokiej jakości granulaty PVC twarde i miękkie, które znajdują szerokie zastosowanie w produkcji lister i profili meblowych oraz budowlanych, a także tworzeniu izolacji kabli i przewodów. Doskonałe właściwości mechaniczne oraz duża odporność na czynniki zewnętrzne sprawia, że cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów.

Plastico S.C.

Kawle Dolne, ul. Kaszubska 1, 83-304 Przodkowo, pomorskie
Telefon: 58 685-12-87
http://www.plasticosc.pl
blaty kuchenne toruń

Obszar naszych działań to profesjonalne kamieniarstwo. W ramach oferowanych przez nas usług wykonujemy szereg przedmiotów i akcesoriów z kamienia. Są nimi na przykład blaty kuchenne, które robimy w Toruniu. To nie wszystko, z naszego zakładu wychodzą również kominki, parapety oraz schody czy nagrobki.

Zakład Kamieniarski Szymon Synowski

Wojewódzka 12, 87-152 Pigża, kujawsko-pomorskie
Telefon: 73 100-33-00
http://kamieniarstwo-torun.pl
Instalacja fotowoltaiczna Poznań

Na naszej stronie internetowej znajdziecie rozwiązania, wyróżniające się ich ekologicznym i zrównoważonym działaniem, do jakich należy oferowana przez nas instalacja fotowoltaiczna. Przygotowane, a więc zaprojektowane przez naszych specjalistów instalacje zostaną zamontowane w Waszych domach czy innych budynkach.

SOLAR SECTOR RADOSŁAW BĄK

Romana Dmowskiego 48/6, 60-204 Poznań, wielkopolskie
Telefon: 79 025-82-51
http://solarsector.pl
zawór elektromagnetyczny

Elektrozawory.pl to wyspecjalizowany producent i dostawca armatury przemysłowej. Nasz dział projektowy zapewnia obsługę na najwyższym poziomie. Dostarczamy naszym klientom niezbędnych rozwiązań, dzięki którym produkcja na terenie zakładu może przebiegać bez zakłóceń. Polecamy Państwu w szczególności elementy armatury oraz urządzenia pomiarowe. Systemy takie, jak przetwornik ciśnienia, manometr czy też zawór elektromagnetyczny są u nas zawsze dopasowane do indywidualnych warunków zastosowania.

AQUA - Elektrozawory

M.C. Skłodowskiej 25, 65-124 Zielona Góra, lubuskie
Telefon: 73 107-65-23
http://elektrozawory.pl
Serwis schodów ruchomych

Naprawa eskalatorów to działania podejmowane przez serwis schodów ruchomych, który zajmuje się naprawą i konserwacją urządzeń branży transportowej. W przypadku awarii eskalatora, konieczne jest dokonanie szybkiej interwencji, aby zminimalizować ryzyko wypadków oraz niepotrzebnego opóźnienia w funkcjonowaniu obiektu. W ramach naprawy eskalatorów, serwis dokonuje kompleksowej diagnozy problemu, a następnie wykonuje niezbędne naprawy i wymiany uszkodzonych elementów.

WinDS Dariusz Szulc

Oleśnica 55, 99-205 Dalików, łódzkie
Telefon: 72 454-39-99
http://win-ds.pl
kontener sklepowy

Pawilony handlowe to miejsca, gdzie zazwyczaj znajdują się niewielkie sklepy i usługi. Często składają się one z kontenerów sklepowych, czyli prefabrykowanych modułów, które można łatwo przenosić i montować w różnych miejscach. Te niezależne jednostki są wykorzystywane jako sklepy, magazyny, kioski, a nawet mobilne biura. Pawilony handlowe są zazwyczaj tanie w produkcji i oferują elastyczne rozwiązania dla przedsiębiorców, którzy chcą handlować w różnym miejscach na krótki lub długi okres czasu.

Easy Fence

Węglowa 9, 60-122 Poznań, wielkopolskie
Telefon: 66 007-14-08
http://easyfence.pl
Kontener modułowy

Coraz częściej widuje się nowoczesne, pomysłowe mieszkania oraz budynki usługowe stworzone na bazie kontenerów. Jeszcze nie tak dawno nikomu nie przyszłoby do głowy zamieszkać w metalowym pomieszczeniu. Teraz jednak wychodzimy do Państwa z propozycją jaką jest kontener modułowy, który możecie Państwo zagospodarować jako biuro, mieszkanie lub inne pomieszczenie usługowe. Zapraszamy do kontaktu!

LION OSKAR CHMIELEWSKI

Kalinowa 15, 84-207 Łężyce-Rogulewo, pomorskie
Telefon: 78 874-81-20
http://kontenerymodulowe.pl
farby do dachu i dachówki

Malowany dach to dach, któremu została nałożona farba ochronna, mająca za zadanie zabezpieczyć przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Ważne jest jednak, aby do malowania dachu użyć specjalnych farb dedykowanych do tego rodzaju powierzchni. W przypadku pokryć dachowych wykonanych z dachówek, należy wybrać farby, dopasowane kolorystycznie do dachówek, aby osiągnąć najlepszy estetycznie efekt końcowy. Malowanie dachu to nie tylko kwestia wyglądu, lecz przede wszystkim funkcjonalności.

Fullfarb

Zaczernie 920, 36-062 Zaczernie, podkarpackie
Telefon: 88 362-41-65
http://www.fullfarb.pl
Garaż blaszany 4x6

Najlepsza oferta konstrukcji stalowych obejmuje różnorodne projekty i rozwiązania, które spełniają najwyższe standardy jakości i trwałości. Garaż blaszany 4x6 jest jednym z wspaniałych przykładów dostępnych opcji. Ten solidny i funkcjonalny garaż z blachy stalowej o wymiarach 4x6 metrów zapewnia wystarczającą przestrzeń do przechowywania samochodu, narzędzi, rowerów i innych niezbędnych przedmiotów.

BLACHOSTAL DAWID MALEC

Piekiełko 110, 34-650 Tymbark, małopolskie
Telefon: 79 036-38-13
http://blachostal-garaze.pl
Domy modułowe 70m2

Dom szybki w budowie to rozwiązanie idealne dla osób, które chcą mieć własne mieszkanie lub domek letniskowy w krótkim czasie. Domy modułowe o powierzchni 70m2 są doskonałym wyborem, ponieważ są łatwe w montażu i demontażu. Można je szybko postawić na wybranym terenie, bez konieczności długiego oczekiwania na budowę. Dzięki temu, domy modułowe są atrakcyjne zarówno dla inwestorów, jak i osób poszukujących szybkiego i funkcjonalnego rozwiązania.

FastHome Sp. z o.o.

Poznańska 25, 88-150 Kruszwica, kujawsko-pomorskie
Telefon: 78 308-08-08
http://fasthome.com.pl
dystrybutor gontów bitumicznych

Dystrybutor gontów bitumicznych to firma, która zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości produktów do pokryć dachowych. Jesteśmy zespołem pasjonatów, specjalizujących się w dziedzinie budownictwa i szeroko rozumianych prac związanych z dachami. Naszym celem jest dostarczenie naszym klientom najlepszych rozwiązań, które spełniają ich indywidualne oczekiwania.

Umbrella-Construction Piotr Rodziewicz

Ogrodowa 7, 81-637 Gdynia, pomorskie
Telefon: 60 533-52-15
http://www.umbrella-construction.com.pl
Rury kamionkowe

Jako profesjonalny producent hydrantów gwarantujemy naszym klientom dostęp do najciekawszych i najbardziej wytrzymałych rozwiazań, jakie sprawdzą się w licznych obszarach, jak na przykład tworząc małą architekturę w przestrzeniach publicznych, gdzie sprawdzają się także jako niezwykle funkcjonalne rozwiązania. Oferujemy również rury kamionkowe.

Rury Pikuła

Przemysłowa 9, 38-200 Jasło, podkarpackie
Telefon: 13 446-21-13
http://pikula.pl
Chorwacja apartamenty przy plaży

Czekają na Ciebie nasze urocze apartamenty przy plaży w Chorwacji! Urlop jak z bajki? Tylko z nami! Nasza firma oferuje najpiękniejsze apartamenty, zlokalizowane tuż przy łagodnym brzegu Adriatyku. Każdy z nich jest doskonale wyposażony, a z okien roztacza się zapierający dech w piersiach widok. Są to miejsca stworzone z myślą o maksymalnym komforcie, relaksie i niezapomnianych przeżyciach. Nie czekaj, złap promocje, zarezerwuj swoje wymarzone wakacje już dzisiaj!

Greg-Consulting Grzegorz Gurbała

3 Maja 42, 43-450 Ustroń, śląskie
Telefon: 50 010-49-32
http://www.greg-nieruchomosci.pl
Odkuwki stalowe

Jesteś producentem, szukasz niezawodnych rozwiązań i trwałości w produkcji? Sprawdź naszą ofertę - nasza firma specjalizuje się w dostarnianiu najwyższej jakości odkuwek stalowych, które z powodzeniem znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Jesteśmy liderem na rynku, znamy swoje produkty i zawsze dostosowujemy się do potrzeb klienta. Nasze odkuwki stalowe, wyprodukowane z najwyższej klasy stali, gwarantują wysoką wytrzymałość i długotrwałe działanie.

Kuźnia Polska Spółka Akcyjna

Górecka 32, 43-430 Skoczów, śląskie
Telefon: 33 854-82-83
http://kuzniapolska.com
rękawice termiczne

Rękawice termiczne to niezbędny element ochrony w warunkach wysokich i niskich temperatur. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniają skuteczną izolację cieplną, chroniąc dłonie przed skrajnymi warunkami. Doskonale sprawdzają się podczas prac w niskich temperaturach, zapewniając komfort i ochronę przed mrozem. Równocześnie, rękawice termiczne skutecznie izolują przed wysokimi temperaturami, co jest nieocenione podczas prac przy gorących powierzchniach.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne SUPON Sp. z o.o.

Miłocińska 17, 35-232 Rzeszów, podkarpackie
Telefon: 17 863-58-63
http://www.supon.rzeszow.pl
Frezowanie drewna

Zajmujemy się obróbką materiałów metodą, która opiera się na ruchu obrotowym - wykonywanym przez narzędzie oraz posuwowym, który wykonuje przedmiot obrabiany. To właśnie na niej polega frezowanie drewna, dzięki temu zabiegowi możemy otrzymać pożądany kształt danej płyty. Nasze urządzenia umożliwiają obróbkę powierzchni na wymiar.

ARBO Arkadiusz Szwed

Imbirowa 8J, 02-797 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 73 109-90-22
http://www.tniemywszystko.pl
Młoty hydrauliczne

Poszukujesz niezawodnych, liczących się na rynku narzędzi ? Wybierz nas! Jesteśmy dystrybutorem takich sprzętów jak młoty hydrauliczne renomowanych marek, które gwarantują wydajność, niezawodność oraz bezpieczeństwo podczas nawet najcięższych prac. Na naszą ofertę składają się tylko sprawdzone produkty. Wybierając nas, wybierasz jakość i profesjonalizm. Zaufaj doświadczeniu i fachowej wiedzy naszych specjalistów. Daj nam ułatwić Ci pracę.

Lurent Łukasz Podolak

Szwoleżerów 14, 66-400 Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Telefon: 50 070-00-51
http://intersprzet.pl
Osuszacze basenowe

Jako doświadczona firma, działająca na rynku budowy basenów i techniki basenowej, wiemy jakie produkty wymagane są w każdym budynku prywatnym oraz użytkowym. Można u nas kupić między innymi osuszacze basenowe, akcesoria do basenów, jak i chemię basenową. Duża wilgotność powietrza na basenach generuje konieczność aktywnej ochrony ścian pomieszczenia oraz jego konstrukcji. Zapewnij właściwą wentylację by utrzymać odpowiedni poziom wilgotności i komfortu przebywania na basenie!

Ekoservis Sp. z o.o.

Ludźmierska 29, 34-400 Nowy Targ, małopolskie
Telefon: 18 266-59-28
http://www.ekobasen.pl
Biuro nieruchomości

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się szczegółowe informacje dotyczące sprzedawanych mieszkań, biur i domów. Nasze biuro nieruchomości z Wrocławia słynie z propozycji wyjątkowych lokali w bardzo atrakcyjnych cenach. Zachęcamy zatem do skorzystania z naszych usług!

Biuro Dworakowski Nieruchomości

Kromera 25/6, 51-163 Wrocław, dolnośląskie
Telefon: 66 340-03-52
http://www.dworakowskinieruchomosci.pl
2012 www.cm.net.pl ©